Dormeo Siena matrace – recenze

Koupi matrace Dormeo Siena doporučujeme všem z vás, kteří mají rádi spánek na tvrdším podkladu a nehledají model se spoustou pokrokových technologií. Jedná se o základní model o tloušťce 14 cm, který je dostupný za atraktivní cenu. Matrace Siena je prodyšná, odolná a hygienická, nachází se na ní polyuretanový potah, který můžete pohodlně prát v pračce, a její spodní strana zajišťuje výbornou cirkulaci vzduchu.

Publikované: 02.11.2021
Aktualizované: 08.09.2023
Obsah článku:

Dormeo Siena

Standardní matrace, tloušťka 14 cm, 6letá záruka, vysoká tvrdost.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Dormeo Siena je základní matrace za velmi výhodnou cenu. Matrace je dostupná ve všech standardních velikostech, její koupi proto doporučujeme jednotlivcům i párům. Jedná se o tenčí model o tloušťce 14 cm, se střední tvrdostí a dobrou pružností. Pokud si potrpíte na měkkost, nemusí jít o nejlepší volbu. Naopak pro osoby, které mají v oblibě spánek na tvrdším povrchu, zejména při poloze na zádech, je Siena jako stvořená.

Tvrdší matrace

Matrace Siena je vyrobená z pěny Ecocell, která se umí velmi dobře přizpůsobit konturám lidského těla. Díky větší tvrdosti si však matrace zachovává tvar, a to při umístění na klasickém i polohovatelném roštu. Vzhledem k 6leté záruce lze předpokládat, že matrace by svůj tvar neměla změnit minimálně během této doby.

Dormeo Siena recenze

Odnímatelný potah

K plusům dále řadíme fakt, že matrace Siena splňuje vysoké hygienické požadavky. Je ošetřena technologií CleanEffect, která inhibuje růst bakterií a jiných patogenů, eliminuje zápach a vytváří nevhodné prostředí pro roztoče. I přesto, že se nejedná o model, který je určený vysloveně pro alergiky, je dobrou volbou pro lidi s většími požadavky na hygienu. K té přispívá i možnost praní odnímatelného potahu z polyesteru, na kterém naleznete 3D prošívání zvyšující pocit tepla.

Proudění vzduchu

Matrace Dormeo Siena má velmi dobrou prodyšnost, k níž přispívá samotný výrobní materiál Ecocell® s třídimenzionální buněčnou strukturou, která umožňuje proudění vzduchu přímo přes ni, v kombinaci s tkaninou AiX na spodní straně. Na vyzkoušení máte v tomto případě jen 30 dní, vzhledem k nízké pořizovací ceně však nejde o tak zásadní negativum.

Dormeo Siena odnímatelný potah

Zkušenosti s Dormeo Siena

Co o matraci Dormeo Siena říkají samotní spotřebitelé? Vzhledem k tomu, že se jedná o základní model bez speciálních vylepšení, získal známku 4,35. Uživatelé jsou spokojení a matraci hodnotí jako levný model s přiměřenou kvalitou.

Matrace Dormeo Siena

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká cena
Dobrá prodyšnost a vysoká hygieničnost
Vhodná na klasické i polohovatelné rošty

Negatíva

Kratší záruka
Menší tloušťka a větší tvrdost nemusí vyhovovat každému
Bez speciálního tvarování či zón

Tloušťka: 14 cm ● Dostupné rozměry: 80 × 190, 80 × 200, 90 × 190, 90 × 200, 120 × 200, 140 × 190, 140 × 200, 160 × 190, 160 × 200 nebo 180 × 200 cm ● Záruka: 6 let


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.6%)