Dormeo iMemory S Plus matrace – recenze

Matrace Dormeo iMemory S Plus s 15letou zárukou patří ke 3zónovým matracím s hypoalergenními vlastnostmi. Tvrdost matrace můžete přizpůsobit svým osobním požadavkům, a to dokonce individuálně pro 2 osoby. Tloušťka matrace je 20 cm, nachází se na ní praktický potah z paměťové pěny, který můžete kdykoli vyprat, je odolná a má dlouhou životnost.

Publikované: 02.11.2021
Aktualizované: 27.03.2024
Obsah článku:

Dormeo iMemory S Plus

Oboustranná matrace, výška 20 cm, 15letá záruka, možnost přizpůsobení tvrdosti.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pokud jste zatím nepřišli na to, jaká tvrdost matrace je ideální právě pro vás, Dormeo iMemory S Plus je ideální volbou. Její vlastnosti ocení i páry s rozdílnou představou o dokonalém pohodlí. Tvrdost matrace totiž můžete z hlediska tvrdosti přizpůsobit svým osobním požadavkům, a to až ve 4 variacích.

Pružiny Octaspring

Jádro iMemory S Plus má tvrdší a měkčí stranu. Různě tvrdé jádro je doplněné o potah z paměťové pěny, jehož otočením rovněž upravíte tvrdost matrace. Důležitou roli hraje i fakt, že jde o jednu z pružinových matrací Dormeo. Pružiny Octaspring ovšem nejsou kovové, ale pěnové a mají tvar písmene S, tělu poskytují různou oporu v jednotlivých zónách. Pokud matraci otočíte na jednu stranu, pružiny podepřou vaše nohy, při otočení na druhou stranu se budou pevnější části nacházet pod vašimi rameny, krkem a hlavou.

Dormeo iMemory S Plus recenze

Zde variabilita iMemory S Plus nekončí. Tuto oboustrannou matraci můžete přizpůsobit i pro 2 osoby. Jinak řečeno, tvrdost je nastavitelná nezávisle na každé straně. Tuto vlastnost mají logicky jen modely pro 2 osoby, tedy ty se šířkou od 160 cm výše.

Revitalizační ošetření

Další výjimečnou vlastností Dormeo iMemory S Plus je tzv. revitalizační ošetření. Jedná se o speciálně impregnovanou tkaninu, která eliminuje tvorbu statické energie. Tento na první pohled detail zlepšuje kvalitu spánku, urychluje proces regenerace těla a podporuje jeho relaxaci. Pohodlí zvyšuje i větrací systém, který zabraňuje nadměrnému pocení během celého roku. Zmíněný potah z paměťové pěny můžete kdykoli vyprat. Matrace je navíc vyrobena z hypoalergenních a antibakteriálních materiálů, proto ji můžeme doporučit i pro lidi s citlivou pokožkou, alergií, ekzémy či jinými zdravotními problémy.

15letá záruka

K plusům řadíme také vysokou nosnost (do 140 kg) a dostupnost mnoha rozměrových variant. Nezanedbatelnými benefity je prodloužená, až 15letá záruka a možnost 60denního zkušebního období, během kterého si můžete matraci nechat nebo ji vrátit se zárukou vrácení peněz. Za negativum pokládáme jedině to, že není vhodná pro postele s polohovatelným roštem.

Matrac Dormeo iMemory S Plus

Zkušenosti s Dormeo iMemory S Plus

Matrace Dormeo iMemory S Plus si od spotřebitelů vysloužila hodnocení 4,8 z 5. Mezi recenzemi jsme nejčastěji narazili na tvrzení, že již po krátké době jejího používání došlo k výraznému snížení bolestí páteře v různých oblastech. Z pozitiv je často zmiňován i dobrý poměr mezi cenou a kvalitou. Zákazníci jsou převážně spokojení, vysloveně negativní hodnocení jsme nenašli.

Recenze a zkušenosti s matrací Dormeo iMemory S Plus
Zdroj: Heureka.cz

Oboustranná matrace Dormeo iMemory S Plus

Matrace Dormeo iMemory S Plus recenze

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dobrý poměr mezi cenou a kvalitou
Možnost přizpůsobení tvrdosti
Dlouhá životnost

Negatíva

Není vhodná k použití v postelích s polohovatelným roštem

Výška: 20 cm ● Nosnost: 140 kg ● Dostupné rozměry: 80 × 190, 80 × 200, 90 × 190, 90 × 200, 120 × 200, 140 × 190, 140 × 200, 160 × 190, 160 × 200 nebo 180 × 200 cm ● Záruka: 15 let


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)