Einhell GE-CH 1846 Li aku nůžky na živý plot – recenze

S velmi dobrými recenzemi na trhu najdete další akumulátorové nůžky na živý plot od značky Einhell, konkrétně model GE-CH 1846 Li. Díky své velikosti i nízké hmotnosti pouhé 2 kg bez akumulátoru a 2,6 kg s akumulátorem si poradí i s hůře dostupnými keři. Nízká hmotnost umožňuje snadnou manipulaci. S napětím akumulátoru 18 V jsme se setkali už u vítěze testu Makita DUH523Z, který má podobné parametry. Délka lišty u obou modelů dosahuje 52 cm.

Publikované: 16.08.2022
Aktualizované: 20.01.2023
Obsah článku:

Einhell GE-CH 1846 Li

18V akumulátor, délka lišty 52 cm, tloušťka řezu 11 mm, hmotnost 2,6 kg, kryt čepele v balení.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Kvalitní provedení

Nůžky mají kovovou převodovku, která zaručuje dlouhou životnost. Za účelem hladkého střihu je čepel vyrobena z laserem řezané oceli, která je pak broušena diamantem. Baterie a nabíječka primárně nejsou součástí dodávky, ale na trhu najdete i model s akumulátorem. V balení se nachází pevná taška na uložení i přepravu a také hliníkový kryt na nože. Nůžky nabízejí možnost zavěšení na zeď.

Einhell GE-CH 1846 Li recenze

Zkušenosti s Einhell GE-CH 1846 Li

Akumulátorové nůžky Einhell GE-CH 1846 Li jsou u spotřebitelů velmi oblíbené. Výborné ohlasy se týkaly výkonnosti, dlouhé lišty a také výdrže baterie. Nůžky se snadno používají a věříme, že uplatnění najdou i mezi ženami. Mají nízkou hmotnost a zvládnou stříhat tlustší větve. Negativní recenze jsme nenašli téměř žádné. My tyto nůžky z hlediska poměru ceny a výkonu hodnotíme velmi kladně.

Recenze a zkušenosti s aku nůžkami na živý plot Einhell GE-CH 1846 Li
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s aku nůžkami na živý plot Einhell GE-CH 1846 Li
Zdroj: Mall.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká hmotnost
Přijatelná cena
Dostupný i model s akumulátorem

Negatíva

Žádné výrazné jsme nenašli

Napětí akumulátoru: 18 V ● Délka lišty: 52 cm ● Tloušťka řezu: 11 mm ● Hmotnost: 2,6 kg ● Příslušenství: kryt čepele ● Rychlost nožů: 2 200/min.

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.4%)