Parkside PHSA 20-Li B2 aku nůžky na živý plot – recenze

Pokud hledáte produkt k občasnému používání a za nízkou cenu, nůžky Parkside PHSA 20-Li B2 jsou pro vás ideální. Akumulátor se v balení nenachází. Na výběr však máte akumulátory ze série „Parkside X 20 V Team“, se kterými jsou kompatibilní.

Publikované: 16.08.2022
Aktualizované: 20.01.2023
Obsah článku:

Parkside PHSA 20-Li B2

20V akumulátor, délka lišty 51 cm, tloušťka řezu 16 mm, hmotnost 2,3 kg, kryt čepele v balení.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Jednoduchá manipulace

S tímto zastřihovačem zvládnete řez o délce do 51 cm a maximální průměr větve může dosáhnout 16 mm. Laserově broušený nůž s hliníkovou vodicí lištou má ochranu dorazu vyrobenou z kovu. K rychlému zastavení nože slouží obouruční spínač. Manipulace s nůžkami je velmi jednoduchá. Výrobci se snažili práci se zařízením zpříjemnit ergonomickým držadlem s měkkým povrchem. Hmotnost činí zvládnutelné dva kilogramy. Součástí balení je ochranné pouzdro na nože. Za účelem úspory místa můžete přístroj zavěsit na zeď.

Parkside PHSA 20-Li B2 recenze

Zkušenosti s Parkside PHSA 20-Li B2

V porovnání s cenově podobným modelem Güde 530/25 HS je Parkside PHSA 20-Li B2 sice slabší, avšak spotřebitelské recenze jsou většinou pozitivní. Zákazníci ho z hlediska poměru ceny a kvality považují za velmi dobrý. Dobře se s ním manipuluje, má nízkou hmotnost a snadno se používá. Za nevýhodu považujeme fakt, že nemá otočnou rukojeť a musíte se více snažit, abyste čepel nůžek dostali do správného úhlu. Kvalitní střih je prováděn za tichého chodu. Tyto nůžky doporučujeme hobby zahradníkům a své využití určitě najdou i mezi ženami.

Recenze a zkušenosti s aku nůžkami na živý plot Parkside PHSA 20-Li B2
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká cena
Nízká hmotnost
Ergonomické držadlo

Negatíva

Nemá otočnou rukojeť

Délka lišty: 51 cm ● Tloušťka řezu: 16 mm ● Hmotnost: 2,3 kg ● Rychlost nožů: 2 600/min. ● Příslušenství: kryt čepele ● Rozměry (D × Š × V): 980 × 196 × 180

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(74.2%)