Guzzanti GZ 635 domácí pekárna – recenze

Kvalitní a zákazníky velmi pozitivně hodnocená domácí pekárna Guzzanti nabízí standardní design a optimální objem. Nastavit lze až tři velikosti bochníku. K dispozici je také bohatá nabídka programů. Nechybí ani praktické funkce. Nádoba je vyjímatelná a má nepřilnavý povrch.

Publikované: 21.10.2022
Aktualizované: 28.03.2024
Obsah článku:

Guzzanti GZ 635

Příkon 900 W, kapacita nádoby 1,6 kg, 15 programů, zachování tepla (1 h), odložený start (15 h).

Prohlédnout nejlepší nabídku

Tři velikosti bochníku a míra propečení

Čerstvě upečený chléb z kvalitních surovin má jedinečnou chuť. Takový chléb si můžete díky domácím pekárnám připravit i doma. Guzzanti GZ 635 je toho příkladem. Pekárna je vybavena nádobou o objemu 1,6 kg. Je vyjímatelná a má nepřilnavý povrch, což je výhodou především z hlediska údržby. Domácí pekárna je plně automatická. Stačí vložit všechny potřebné suroviny a celý proces od zpracování přes hnětení surovin až po pečení proběhne automaticky. Před pečením si kromě programu můžete nastavit také to, jak velký bochník ve výsledku chcete mít – 1 125 g, 1 350 g, 1 600 g. Bohužel možnost menšího 700 g bochníku chybí. Nastavit si můžete ve třech úrovních i úroveň propečení kůrky.

Guzzanti GZ 635 recenze

Intuitivní ovládání a různé programy

Domácí pekárna má malý LCD displej s podsvícením. Ovládání je tak poměrně intuitivní, ale s ikonami a symboly je třeba se seznámit. Potom je ovládání opravdu nenáročné. Spotřebitelé kritizovali přiložený návod, který je příliš stručný a někdy nepopisuje jednotlivé kroky pro nastavení programu. Programů je celkem 15, přičemž jsou všechny vypsány na horní straně zařízení. Mezi nimi naleznete například program na bezlepkový chléb, přípravu sladkého pečiva či kynutých koláčů. Pekárna na chléb zvládne také přípravu jogurtu nebo domácího džemu. Dostupných je na internetu několik receptů.

Mezi funkcemi je odložen start až o 15 hodin a po dopečení se o stále čerstvý chléb postará funkce udržování tepla. Praktickým prvkem je zmíněný displej a údaj o zbývajícím čase skončení programu, který zobrazuje. Výsledek pečení je podle zákazníků a jejich hodnocení velmi dobrý. Přístroj je během provozu tichý a i během hnětení těsta neprodukuje výrazně větší hlukPříkon 900 W je zárukou dostatečného výkonu a rychlého nástupu tepla. Pekařství váží 6,7 kg.

Zkušenosti s Guzzanti GZ 635

Vybraná domácí pekárna si místo v našem srovnávacím testu vysloužila především pro řadu pozitivních recenzí, které jsou mezi domácími i zahraničními spotřebiteli. U zákazníků panuje velká spokojenost v případě výsledků pečení chleba. Benefitem je také možnost volby mezi třemi velikostmi. Ovládání vyžaduje trochu cviku, ale následně je velmi intuitivní a jednoduché. Popisy na zařízení jsou v anglickém jazyce. Návod nepatří k nejlepším, ale základní informace nabízí. Spotřebitelé oceňují možnost odloženého startu i nastavení propečení kůrky.

Recenze a zkušenosti s domácí pekárnou Guzzanti GZ 635
Zdroj: Heureka.cz

Zmiňuje se také kvalita zpracování. Guzzanti domácí pekárna působí kvalitním a masivním dojmem. Programová nabídka je dostatečná – 15 programů. Chválíme také vyjímatelnou nádobu a její nepřilnavý povrch. K čerstvému chlebu vám tento model zaručeně dopomůže.

Recenze a zkušenosti s domácí pekárnou Guzzanti GZ 635
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Tři volitelné velikosti chleba
Tichý provoz
Odložený start a udržování tepla

Negatíva

Nepřehledný manuál

Kapacita nádoby: 1,6 kg ● Povrch nádoby: nepřilnavý ● Příkon: 900 W ● Počet programů: 15 ● Udržování tepla: ano ● Odložený start: ano ● Hmotnost: 6,7 kg● Rozměry (ŠxVxH): 41,5 x 30 ,5 x 26 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)