Pračky

Spotřeba vody a energie, kapacita pracího bubnu, typ konstrukce, ale také poměr ceny a kvality. I tyto parametry hrají pří výběru pračky velkou roli. My jsme po rozsáhlém průzkumu a porovnávání našli ty pračky, které vyhovují požadavkům většiny spotřebitelů. Na základě výsledků odborných testů jsme vybrali ty nejlepší pračky plněné zepředu i ty s plněním shora. Z pohledu spotřebitelů jsme mysleli i na rozměry a podívali se na malé i vestavěné či kombinované pračky se sušičkou.

Pračky plněné zepředu

Nejlepší zpředu plněné pračky 2023 + recenze

Z námi porovnávaných modelů zepředu plněných praček jsme vybrali vítěze, kterým se stala pračka AEG ProSteam L7FBE48SC, která nabízí parní funkci a WiFi připojení.
Shora plněné pračky

Nejlepší shora plněné pračky 2023 + recenze

Po hodinách analyzování a porovnávání se tou nejlepší volbou stala pračka Candy CSTG 48TME/1-S s kapacitou 6 kg, která vyniká nejen tichým provozem, ale také nabídkou 15 programů.
Pračky LG

Pračky LG – recenze, zkušenosti, cena

Náš srovnávací test praček nejlépe ohodnotil model LG F4WV710P0E s WiFi připojením a funkcí parního praní. Jak dopadly další testované produkty?
Pračky Electrolux

Pračky Electrolux – recenze, zkušenosti, ceny

Největší kvalitu v našem srovnání prokázala pračka Electrolux EW6F428BC s parní funkcí a technologií Fuzzy Logic. Náš test vám představí ty nejlepší pračky, které výrobce Electrolux...
Parní pračky

Nejlepší parní pračky 2023 + recenze

Kromě vítězky testu, a sice parní pračky Samsung WW90TA046AE, jsme si posvítili i na několik dalších zajímavých a kvalitních produktů.
Pračky Bosch

Pračky Bosch – recenze, zkušenosti, test

Srovnávání praček jsme se věnovali přes 60 hodin, analyzovali jsme nabídku i důležité parametry. Za vítěze srovnávacího testu jsme zvolili pračku Bosch WAX32M40BY.
Pračky se sušičkou

Nejlepší pračky se sušičkou 2023 + recenze

Po desítkách hodin testování jsme vybrali vítěze testu kombinovaných praček se sušičkou, stal se jím model LG F2DV5S8S1.
Pračky Beko

Pračky Beko – recenze, zkušenosti, cena

Náš srovnávací test vám detailními recenzemi přiblíží různé modely praček značky Beko. Nejlepší hodnocení si vysloužila pračka Beko WUE8746CSN
Pračky Whirlpool

Pračky Whirlpool – recenze, cena, návod

Přemýšlíte nad koupí automatické pračky Whirlpool? Náš test je určen právě pro vás. Najdete v něm nejen podrobnou recenzi jeho vítězky, pračky Whirlpool W6X W845WB EE.

Testované produkty