Husqvarna Automower 535 AWD robotická sekačka – recenze

Tento výrobek je určen primárně pro úzkou skupinu náročnějších uživatelů. Jedná se o inovativní robotickou sekačku Husqvarna Automower 535 AWD. Jde o produkt z vysoké cenové kategorie. To, zda je sekačka hodna své ceny, posuďte sami.

Publikované: 31.08.2022
Aktualizované: 26.01.2023
Obsah článku:

Husqvarna Automower 535 AWD

Robotická sekačka s kapacitou akumulátoru 5 Ah, šířka záběru 22 cm, max. pracovní plocha 3 500 m2, max. sklon 70 %.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Ukázkový trávník

Disponuje mnoha pokrokovými funkcemi. O sečení se postará díky chytrým technologiím, které přizpůsobí délku a rozsah sečení podle přírůstku trávy. Tato vysoce výkonná sekačka je určena k profesionálnímu použití a docílíte s ní ukázkového trávníku. Pohon všech kol se postará o spolehlivý provoz i v náročnějším terénu. Zvládne údržbu velkého trávníku o rozloze až 3 500 m2. Velká kola s hrubým vzorem poskytují trakci na svazích do sklonu 70 %. Sekačku pohání akumulátor Li-Ion s kapacitou 5 Ah. Průměrná doba sečení na jedno nabití dosahuje 100 minut. Vzhledem k ceně bychom očekávali delší dobu. Plusem je krátká doba nabíjení, které má trvat pouhých 30 minut.

Jednoduché sečení

Zahájit sečení může přístroj z pěti různých startovacích míst. Šířka záběru 22 cm je nižší než u klasických sekaček, ale to vám vadit nemusí, protože přístroj seká sám. Výšku sečení si můžete nastavit od 30 mm do 70 mm. Ani údaj o hmotnosti pro vás nemusí být důležitý, ovšem pokud vás to zajímá, přístroj váží 17 kg. Potěší vás tichý chod, který nebude rušit vás ani sousedy. Uživatelé jistě ocení ochranu před krádeží pomocí zvukového alarmu a zámek s PIN kódem.

Husqvarna Automower 535 AWD recenze

Inteligentní technologie

Sekačka je vybavena špičkovým ovládáním pro jednoduchou a efektivní interakci, detekcí objektů pomocí ultrazvukové technologie a dálkovým ovládáním. Sekačku lze dálkově monitorovat pomocí aplikace Husqvarna Fleet Services. Integrovaný systém GPS vytváří mapu zahrady a registruje, které části už sekačka sekala. Vestavěné senzory zase zabraňují vážným kolizím s okolními objekty. Po vybití dokáže sekačka automaticky vyhledat nabíjecí stanici, proto nad ní nemusíte mít stálý dohled. Je navržena tak, aby fungovala sama bez dozoru a bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Zkušenosti s Husqvarna Automower 535 AWD

S pohonem všech kol si sekačka poradí i s nejstrmějšími zahradami. Jelikož se jedná o neobvyklý produkt za vysokou cenu, spotřebitelských recenzí není k dispozici mnoho. Řada funkcí a pozitiv nás přesvědčila o tom, že pokud si přístroj můžete dovolit, nebudete svého rozhodnutí litovat. Hodně kupujících však určitě odradí vysoká cena.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Špičkový výkon
Inovativní funkce
Precizní sečení trávy

Negatíva

Vysoká cena

Typ sekačky: robotická ● Pracovní kapacita: 3 500 m2 ● Šířka záběru: 22 cm ● Kapacita akumulátoru: 5 Ah ● Doba sečení na jedno nabití: 100 min. ● Standardní doba nabíjení: 30 min. ● Maximální sklon: 70 % ● Maximální aktivní doba: 24 h ● Hmotnost: 17 kg ● Hlučnost: 60 dB ● Systém pohonu: všechna kola ● Ovládání: prostřednictvím aplikace

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82%)