Klarstein Sky High sloupový ventilátor – recenze

Zájemcům o ventilátor s nižším průtokem vzduchu představujeme další z modelů značky Klarstein, tentokrát Sky High. Jeho elegantní a prostorově úsporný design zapadne do každé místnosti. Na výběr máte černé a bílé provedení. Je vhodný do menších prostorů a vyniká tichým chodem.

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 28.03.2024
Obsah článku:

Klarstein Sky High

Příkon 40 W, průtok vzduchu 276 m3/h, tři rychlosti a režimy, oscilace 75°, dálkové ovládání, hlučnost 57 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Funkce a ovládání

Za účelem cirkulace vzduchu v místnosti má věžový ventilátor k dispozici tři rychlosti, které se postarají o ochlazení. Přepínatelná oscilace otáčí ventilátor o 75°. Stejně jako většina sloupových ventilátorů značky Klarstein má i tento k dispozici kromě klasického režimu i přírodní a noční režim. Model Klarstein Sky High se ovládá pomocí ovládacího panelu s pěti tlačítky na horní straně zařízení. Pohodlnější ovládání ze vzdálenosti až 6 m vám zaručí dálkový ovladač, který je součástí balení. Podsvícený LED displej pomocí srozumitelných symbolů zobrazuje nastavené parametry, režim a také aktuální teplotu v místnosti. Nechybí mu funkce časovače. Při nízkém příkonu 40 W šetříte peníze i životní prostředí.

Klarstein Sky High recenze

Zkušenosti s Klarstein Sky High

Sloupový ventilátor Klarstein Sky High se může pochlubit tichým chodem, který oceňují i ​​zákazníci. Svým výkonem je vhodný do menších místností, klidně do ložnice nebo dětského pokoje. Nebude vás rušit ani v kanceláři. Plusem je moderní provedení, ze kterého se stane dekorace ve vašem prostoru. Škoda, že disponuje nižším průtokem vzduchu, avšak pro někoho právě to může být výhodou. Oscilace by rovněž mohla být zajištěna ve větším úhlu. Z hlediska celkového hodnocení však uspěl.

Recenze a zkušenosti se sloupovým ventilátorem Klarstein Sky High
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Tichý chod
Jednoduché ovládání

Negatíva

Nižší průtok vzduchu
Vhodný do menších prostorů
Menší úhel oscilace

Průtok vzduchu: 276 m3/h ● Příkon: 40 W ● Počet rychlostí: 3 ● Hlučnost: 57 dB ● Oscilace: 75° ● Dálkové ovládání: ano ● Hmotnost: 3,5 kg ● Rozměry (Ø × V): 13 × 110 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)