SportDog SD-1225E elektrický obojek pro psa – recenze

Jedná se o profesionální elektrický obojek, který uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Pokud vás neodradí jeho vysoká cena, určitě pokračujte ve čtení, jelikož elektrický obojek SportDog SD-1225E vám má co nabídnout. Je ideální pomůckou, pokud se věnujete profesionálnímu výcviku psů. Pro zákazníky, kteří hledají obojek jen pro výcvik svého psa, je tento model zbytečný.

Publikované: 12.12.2022
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

SportDog SD-1225E

Univerzální elektrický obojek se zvukovou, statickou a vibrační korekcí, dosah 1 200 m, obvod krku 12 až 55 cm, výdrž baterie 140 až 160 hodin, voděodolnost

Prohlédnout nejlepší nabídku

Velký dosah a intenzita korekce

Prvním překvapujícím parametrem je opravdu velký dosah, až do vzdálenosti 1200 metrů. Ten jistě oceníte v případě, že váš pes utíká za auty, lidmi či zvěří. Při stisknutí ovládacího tlačítka, vysílačka vyšle signál, který aktivuje obojek na krku psa. Typ korekce, kterou můžete využít, je zvuková, vibrační a statická. Úroveň statické stimulace si můžete zvolit z 10 nabízených stupňů intenzity. Podobně si umíte navolit i vibrace či tóny, podle situace a temperamentu psa.

SportDog SD-1225E recenze

Cvičte až 6 psů najednou

Další oblast, ve které tento obojek vyniká, je možnost cvičení několika psů najednou. V popisu se uvádí, že zařízení je rozšiřitelné až pro 6 psů. V tomto případě si samozřejmě musíte dokoupit další obojky. Vysílačka má snadno čitelnou OLED obrazovku, která jasně zobrazuje obojek pro vybraného psa, úroveň zvolené statické stimulace a režim, jakož i stav baterie. V režimu pro více psů jsou pro každého psa k dispozici všechny stimulační režimy a tlačítka korekce jsou na boku. Přední strana má tlačítka pro změnu úrovně a přepínání mezi psy.

Univerzální použití

Pomocí takového multifunkčního obojku dokážete zvíře odnaučit špatným zlozvykům a naopak naučit ho ty potřebné. K benefitům řadíme také univerzální použití pro různá plemena. Řemínek lze nastavit od 12 do 55 cm. Obojek i vysílačka jsou vyrobeny z kvalitního plastu. Přijímač je plně voděodolný, a tak zvládne ponoření do hluboké vody.

SportDog SD-1225E balení

Zkušenosti se SportDog SD-1225E

Zákazníci vůči tomuto elektrickému obojku, kromě ceny, nemají žádné výhrady. Je opravdu velmi výkonný, kvalitně zpracovaný a nabízí mnoho zajímavých funkcí. Obrovský dosah, univerzální využití či voděodolnost se často nacházejí v názorech spotřebitelů. Musíme uznat, že se jedná o přepracované zařízení, které však pro mnohé bude zbytečné. Doporučujeme jej do rukou profesionálům a trenérům, kteří se plně věnují výcviku psů.

Recenze a zkušenosti s elektrickým obojkem SportDog SD-1225E
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Daleký dosah
Množství funkcí
Možnost cvičit až 6 psů najednou

Negatíva

Vysoká cena

Typ korekce: zvuková, statická, vibrační ● Určení: univerzální ● Dosah: 1 200 m ● Voděodolnost: ano ● Materiál: PVC ● Obvod krku: od 12 do 55 cm ● Max. výdrž baterie: 140–160 h


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.2%)