Sekačky

Řádná údržba trávníku je důležitá a jeho správnou délku nelze podceňovat. I proto se Test Magazín zaměřil na srovnání různých druhů sekaček. Stovky hodin jsme strávili porovnáváním a analyzováním, abychom vybrali ty nejlepší sekačky. Pro méně náročné jsme vybrali spolehlivé elektrické sekačky s pojezdem i bez a také akumulátorové sekačky, které nabídnou maximální komfort. Naproti nim jsou výkonné benzínové sekačky pro větší zahrady. Pro zastánce moderní techniky máme také srovnání robotických sekaček.

Elektrické sekačky

Nejlepší elektrické sekačky 2024 + recenze

Výkonná elektrická sekačka s pohonem Makita ELM4121 si nás získala záběrem až 46 cm, funkcí mulčování a možností sběru do koše s kapacitou 60 litrů.
Benzinové sekačky

Nejlepší benzinové sekačky 2024 + recenze

Po více než 70 hodinách testování si myslíme, že VeGA 545 SXHE 7in1 je v současnosti tou nejlepší benzinovou sekačkou na trhu.
Zahradní traktory

Nejlepší zahradní traktory 2024 + recenze

Více než 80 hodin jsme studovali podstatné parametry. Nejlépe v testu obstál zahradní traktor Alpina AT4 84 HA s hydrostatickou převodovkou a výkonným motorem.
Akumulátorové sekačky

Nejlepší akumulátorové sekačky 2024 + recenze

Výběru akumulátorových sekaček jsme věnovali přibližně 70 hodin a nejlepší aku sekačkou se stala Makita DLM382Z se záběrem 38 cm a kvalitní konstrukcí.
Mulčovací sekačky

Nejlepší mulčovací sekačky 2024 + recenze

Při srovnávání parametrů mulčovacích sekaček všechny důležité požadavky dokázala splnit multifunkční benzinová sekačka s pojezdem Riwall RPM 5155 PRO.
Sekačky Husqvarna

Sekačky Husqvarna – recenze, zkušenosti, cena. Aku, robotická, vřetenová nebo bubnová sekačka?

Sekačky Husqvarna jsou považovány za velmi kvalitní. Z testovaných výrobků jsme vybrali vítěze, kterým se stala benzinová sekačka Husqvarna LC 353 AWD.
Sekačky s pojezdem

Nejlepší sekačky s pojezdem 2024 + recenze

V našem testu, jehož vítězem se stal model AL-KO Comfort 46.0 SP-B, vám přinášíme přehled těch nejlepších sekaček, které vám díky pojezdu usnadní práci.
Poruchy benzinových sekaček

Nejčastější poruchy benzinových sekaček: sekačka nestartuje, vypíná se, kouří, kolísají otáčky

Jaké jsou nejčastější poruchy sekaček? Podívali jsme se na problémy benzinových sekaček a nabízíme vám tipy, jak je opravit a jak se problémům vyhnout.

Testované produkty