Beurer BY 40 elektrická odsávačka mléka – recenze

Elektrická odsávačka mléka s dvoufázovým chodem Beurer BY 40 je dalším levnějším modelem se základními funkcemi, který se vlastnostmi podobá kouskům, jako je Canpol babies EasyStart. Kromě dobrého poměru mezi pořizovací cenou a výkonem nás zaujala i možností manuálního použití.

Publikované: 01.02.2022
Aktualizované: 17.07.2024
Obsah článku:

Beurer BY 40

Elektrická dvoufázová odsávačka mléka, síťové + bateriové napájení, 10stupňová regulace odsávání.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Odsávačka mléka Beurer BY 40 je určená k elektrickému i manuálnímu odsávání mléka, nechybí na ní program stimulace, masáže a imitace hlubokého sání. Při použití automatického režimu máte na výběr až 10 stupňů regulace podtlaku. Odsávačka mléka Beurer BY 40 je napájena bateriemi, ale v případě potřeby ji můžete používat i v průběhu zapojení do el. sítě. Při provozu na baterie se připravte na poněkud kratší dobu provozu.

Beurer BY 40 recenze

Přehledný displej

Tento model se skládá z malého počtu komponentů, které můžete bezpečně dezinfikovat, což oceníte při jeho montáži a následné demontáži. Údržbu z tohoto důvodu hodnotíme jako pohodlnou. Totéž platí o ovládání, které probíhá prostřednictvím poměrně rozměrného panelu s přehledným displejem a několika tlačítky. Na displeji můžete sledovat právě nastavený režim, intenzitu a dobu odsávání a stav nabití baterie. K milým detailům patří protiskluzové nožičky na spodní straně zařízení a velmi praktická funkce integrované paměti, do které si můžete uložit své vlastní oblíbené nastavení odsávání mléka.

Zkušenosti s Beurer BY 40

Zkušenosti spotřebitelů s odsávačkou mléka Beurer BY 40 jsou převážně pozitivní. Nejčastěji jsou v nich zmíněné parametry jako tichý chod, snadná obsluha, poměr mezi cenou a výkonem, kompaktní rozměry či možnost regulace podtlaku odsávání. Některým nevyhovuje max. síla podtlaku při odsávání, kterou považují za slabší, a kratší výdrž v případě provozu na baterie.

Recenze a zkušenosti s odsávačkou mléka Beurer BY 40
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s odsávačkou mléka Beurer BY 40 na Alza
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dobrý poměr mezi cenou, kvalitou a funkcemi
Možnost automatického i manuálního odsávání mléka
Tichý a jednoduchý provoz

Negatíva

Max. síla podtlaku nemusí být dostatečná pro každého
Kratší výdrž v případě provozu na baterie

Počet fází = 2 ● Regulace odsávání = 10stupňová ● Napájení = bateriové/síťové

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)