Kinderkraft Prime 3v1 recenze kombinovaného kočárku

Čtyřkolový kombinovaný kočárek 3v1 s hmotností 13 kg zaujme 3bodovými bezpečnostními pásy s měkkým polstrováním. Jde o kombinaci klasické vaničky, sportovního sezení, a navíc poslouží i jako autosedačka. Milým překvapením je příslušenství – pumpa, přebalovací taška, pláštěnka, nánožník a adaptéry.

Publikované: 19.07.2021
Aktualizované: 07.09.2021

Kinderkraft Prime 3v1

Kombinovaný kočárek 3v1, čtyřkolový, gumová kola, rozměry po složení 100 × 59 × 106 cm.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Maminky, resp. rodiče malých dětí často hledají multifunkční kočárek, který nabídne kombinaci klasické vaničky, sportovního sezení, a navíc poslouží i jako autosedačka. Kinderkraft Prime 3v1 patří ke kombinovaným kočárkům, které dokážou tato tři zadání splnit, a to díky příslušenství a kvalitní konstrukci z pevného hliníku. Nastavovat můžete i výšku rukojeti – od 85 do 105 cm. Kočárek disponuje hlubokou vaničkou s měkkou matrací. Hmotnost vaničky je přibližně 5 kg. V této konstrukci je kočárek vhodný i pro ty nejmenší děti. Sklon vaničky je navíc nastavitelný, dítě tak má optimální pohodlí. Velmi chválíme i hluboko umístěnou stříšku, která dítě chrání před přímým sluncem i větrem. Dodáván je i dodatečný kryt pro ochranu před deštěm.

Pokud chcete, aby byl klasický kočárek zároveň i sportovním, je důležité, aby tomu byla přizpůsobena i konstrukce. V případě kočárku Kinderkraft Prime 3v1 tomu tak je. Pohodlné sedadlo lze montovat ve směru i protisměru jízdy. Opěradlo je možné nastavovat až do vodorovné polohy. Pětibodový bezpečnostní pás má měkké polstrování, aby dítě netlačil. Nastavit můžete i výšku opěrky pro nohy. Maximální nosnost konstrukce je 22 kg. Ta je mimochodem z hliníku, přičemž uživatelé pozitivně hodnotili robustnost a pevnost konstrukce. U sportovní sedačky můžete využít stříšku ve stejném rozsahu jako u vaničky. Tím, co dělá sportovní kočárek sportovním, jsou i kola. Ta má Kinderkraft nafukovací a díky 30cm průměru zadních kol a 22cm průměru předních kol nejsou kamínky či nerovný terén problémem. Koneckonců kola i rám jsou odpružené.

Požadované využití má autosedačka Mink pro děti s maximální hmotností 13 kg. Výhodou jsou univerzální adaptéry, které kočárek má. Ty jsou kompatibilní i s autosedačkou (i ostatními prvky výbavy), nemusíte tak nic demontovat. Autosedačka má 3bodové bezpečnostní pásy s měkkým polstrováním. Autosedačka byla testována a schválena v souladu s evropskou normou ECE R44/04 a patří do kategorie ECE 0+. Kočárek kombinuje různé materiály – polyester, bavlnu, ekologickou kůži a odolný plast (polyetylen). Kočárek má několik reflexních (bezpečnostních) prvků. Brzdění kočárku je centrálně na všechna kola. Ve složeném stavu má kočárek velice kompaktní rozměry. Milým překvapením je také příslušenství – pumpa, přebalovací taška, pláštěnka, nánožník a už zmíněné adaptéry.

Kinderkraft Prime 3v1 recenze

Kinderkraft Prime 3v1 rozměry

Složený kočárek Kinderkraft Prime 3v1

Kinderkraft Prime 3v1 síťka

Kinderkraft Prime 3v1 barvy

Kinderkraft Prime 3v1 kola

Klady a Zápory

Kombinace 3v1
Kvalitní materiály a robustní rám
Jednoduché skládání

Vyšší hmotnost

Typ = kombinovaný 3v1 ● Max. zatížení = 22 kg ● Hmotnost podvozku = 12 kg ● Hmotnost sportovní nástavby = x kg ● Hmotnost vaničky = 5 kg ● Rozměry po složení = 100 × 59 × 106 cm (D × Š × V) ● Rozměry vaničky = 88 × 41 × 65 cm ● Typ kol = gumová/nafukovací ● Průměr zadních/předních kol = 30/22 cm


Hodnocení:
(81.2%)