inSPORTline Mateo masážní křeslo – recenze

Pokud hledáte masážní křeslo s profesionálními funkcemi, inSPORTline Mateo je ideální volbou. Jedná se o dražší model s pokročilými masážními programy, širokými možnostmi polohování a vysokou kvalitou zpracování, který je vhodný i pro náročné spotřebitele.

Publikované: 27.01.2022
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

inSPORTline Mateo

Masážní křeslo k domácímu použití, klasická + vzduchová masáž, polohovatelné, infračervené vyhřívání, magnetoterapie, nosnost 150 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Masážní křeslo inSPORTline Mateo poskytuje 3D masáž. Je vybaveno 98 masážními airbagy a 26 ventily. V oblasti nohou se nachází 8 magnetů na magnetoterapii, za minus považujeme fakt, že je nelze vypnout. Na výběr máte masáž celého těla nebo jeho vybraných částí. Na křesle se nachází celkem 5 druhů masáží, a to shiatsu, poklepávání, mačkání, klepání s mačkáním a samostatný režim masáže v oblasti ramen, ve které si můžete dopřát i vzduchovou masáž.

inSPORTline Mateo recenze

Na tomto modelu dále naleznete 8 přednastavených programů a 3 manuální programy včetně aktivního swingu i twistu a bodové masážeIntenzitu můžete regulovat v 5 stupních, což platí i o rychlosti masírování. Vibrace jsou nastavitelné ve 2 různých intenzitách. Křeslo je vybaveno tzv. pamětí počítače, což znamená, že si do něj můžete uložit 3 oblíbené režimy s vlastními nastaveními.

Pohodlné a plně nastavitelné

inSPORTline Mateo vyniká i z hlediska doplňkových funkcí. V tomto směru křeslo předběhlo i další dražší kousek v našem testu, křeslo Beurer MC 5000. Najdete na něm praktická transportní kolečka, integrovaný MP3 přehrávač, sluchátka a polohovatelný barevný VFD displej. Asi nejvíce nás zaujala funkce automatické detekce ramen, která je typická pro profesionální zařízení.

Opěrka zad je nastavitelná do šířky a ta na nohy zase na délku. Obě opěrky můžete také polohovat, a to až do téměř úplné vodorovné, relaxační polohy. Opěradlo křesla je vybaveno infračervenou výhřevnou podložkou, na které můžete teplotu nastavit až do 50 °C, což je dostačující pro všechny typy masáží. Rozměry křesla činí 139 × 93 × 135 cm a váží až 140 kgŠířka sedadla je standardní (52 cm) a opěrka nohou je určená pro osoby s velikostí chodidla do čísla 45. Výrazným benefitem je vysoká nosnost, a to až 150 kg.

Zkušenosti s inSPORTline Mateo

Vzhledem k vysoké pořizovací ceně je logické, že spotřebitelé u masážního křesla inSPORTline Mateo hodnotí každičký detail. Uživatelům se nelíbí např. těsný zip na opěradle či poněkud nepraktické ovládání polohování a také zmiňovaná vyšší cena. Většina recenzí je však pozitivní. Uživatelům se líbí bohaté možnosti masáže, vysoká kvalita zpracování, pokročilé funkce či pohodlné sedadlo i opěrka.

Recenze a zkušenosti s masážním křeslem inSPORTline Mateo
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pokrokové masážní programy a funkce
Vysoká kvalita zpracování
Široké možnosti polohování

Negatíva

Vysoká pořizovací cena
Bez možnosti vypnutí magnetoterapie

Typ = masážní křeslo k domácímu použití ● Počet masážních ventilů/airbagů = 26/98 ● Rozměry křesla (D × Š × V) = 139 × 93 × 135 cm ● Šířka sedadla = 52 cm ● Úhel sklonu opěrky = 54° ● Nosnost = 150 kg ● Hmotnost = 140 kg ● Povrchový materiál = syntetická kůže ● Příkon = 220 W

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.2%)