Kiltix recenze antiparazitního obojku

Antiparazitický obojek Kiltix chrání psa před klíšťaty a blechami. Obsahuje účinné látky propoxur a flumetrin, které se postupně vstřebávají do srsti.

Publikované: 08.04.2021
Aktualizované: 12.07.2021

Kiltix obojek

Před klíšťaty a blechami chrání 7 měsíců, nástup účinku je už po 24 hodinách.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Antiparazitický obojek Kiltix chrání psa 7 měsíců před klíšťaty a blechami. Obsahuje účinné látky propoxur a flumetrin, které se postupně vstřebávají do srsti. Nástup účinku je už po 24 hodinách, stejně jako v případě obojku Foresto.

Vyzdvihnout musíme téměř 100% účinnost a dlouhodobé působení produktu. Uživatelé si nestěžovali na dráždění pokožky psíka a pochvalují si i vhodnost použití ke kočkám. Menším mínusem je zápach z obojku, nejde však o nic strašného. Obojek funguje jako léčba i jako prevence, takže se dá použít i uprostřed sezóny. Vhodný je až od 3 měsíců.

Klady a Zápory

Dlouhodobá účinnost
Nedráždí pokožku psa
Voděodolnost

Účinnost není 100%
Mírně zapáchá

Typ: Obojek ● Účinnost: 7 měsíců ● Proti klíšťatům: ano ● Proti blechám: ano ● Proti všenkám: ne ● Proti komárům: ne ● Vhodný pro gravidní a kojící fenky: -


Nejlepší obojky, pipety a repelenty pro psy proti klíšťatům

Obojek vs. pipeta vs. tabletka pro psy proti klíšťatům K nejčastějším produktům, které majitelé psů v boji proti klíšťatům používají, patří obojky, pipety a tablety. K méně častým volbám, zejména kvůli krátkodobé účinnosti, se řadí repelenty/spreje a šampony. Obojek proti klíšťatům Antiparazitní obojky jsou spolu s pipetami a tabletami nejrozšířenějším způsobem ochrany pejsků před... Přečíst článek

Hodnocení:
(80.8%)