Kiltix antiparazitní obojek – recenze

Antiparazitický obojek Kiltix chrání psa před klíšťaty a blechami. Obsahuje účinné látky propoxur a flumetrin, které se postupně vstřebávají do srsti.

Publikované: 08.04.2021
Aktualizované: 26.05.2022

Kiltix obojek

Před klíšťaty a blechami chrání 7 měsíců, nástup účinku je už po 24 hodinách.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Antiparazitický obojek Kiltix chrání psa před klíšťaty a blechami. Obsahuje účinné látky propoxur a flumetrin, které se postupně vstřebávají do srsti.

Antiparazitický obojek Kiltix chrání psa 7 měsíců před klíšťaty a blechami. Obsahuje účinné látky propoxur a flumetrin, které se postupně vstřebávají do srsti. Nástup účinku je už po 24 hodinách, stejně jako v případě obojku Foresto.

Vyzdvihnout musíme téměř 100% účinnost a dlouhodobé působení produktu. Uživatelé si nestěžovali na dráždění pokožky psíka a pochvalují si i vhodnost použití ke kočkám. Menším mínusem je zápach z obojku, nejde však o nic strašného. Obojek funguje jako léčba i jako prevence, takže se dá použít i uprostřed sezóny. Vhodný je až od 3 měsíců.

Klady a Zápory

Dlouhodobá účinnost
Nedráždí pokožku psa
Voděodolnost

Účinnost není 100%
Mírně zapáchá

Typ: Obojek ● Účinnost: 7 měsíců ● Proti klíšťatům: ano ● Proti blechám: ano ● Proti všenkám: ne ● Proti komárům: ne ● Vhodný pro gravidní a kojící fenky: -


Testované produkty

Hodnocení:
(79.2%)

Komentáre
Lidmila Bártová
08.05.2022 09:33

Dobrý den, též jsem zakoupila tento obojek Kiltix a nám jenom jednu strašnou zkušenost... nezapáchá, ale vyloženě smrdí tak, že jsem musela vyprat všechny polštáře, vyčistit koberec a ještě premyslim, že nehledě na peníze obojek vyhodím. Údajně než vyčichne, tak to bude trvat měsíc. Koupila bych jinou značku. Přeji hezkou neděli.

Odpovedať