Vileda Spray mop – recenze

Parní mop z mikrovlákna Vileda Spray s teleskopickou tyčí, jejíž délku lze nastavit v rozmezí od 55 až do 120 cm. Nádrž na vodu má jen 250 ml, avšak její velikost je dostačující. Vodu lze zředit s mycím prostředkem. Mop je vhodný na všechny typy podlah.

Publikované: 18.01.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Mop Vileda Spray

Plochý mop z mikrovlákna, teleskopická tyč o délce max. 120 cm, 250ml nádržka na vodu.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Mop s integrovaným rozprašovačem šetří spoustu času a zároveň vám umožňuje udržovat v domácnosti permanentně pořádek. Mop Vileda s rozprašovačem má plochou hlavici o rozměrech 36 × 14 cm. Návlek se skládá z mikrovláken Microfibre a lze jej prát v pračce při teplotě 60 °C. Hygienický návlek lze také vyměnit za nový.

Vileda Spray mop recenze

250 ml nádrž na vodu

Při používání nepotřebujete žádný kbelík s vodou. Na rukojeti je spoušť, kterou vodu nadávkujete přímo do dráhy mopu, a bez větší námahy setřete nečistoty z podlahy. Voda se nachází v integrované rukojeti a objem nádržky činí 250 ml. Sprejem si můžete nadávkovat tolik, kolik potřebujete. Materiály působí solidně a zpracování je kvalitní, což potvrzují i ​​recenze zákazníků.

Na všechny typy povrchů

Tento praktický pomocník vám umožňuje udržovat pořádek na všech typech povrchů, od podlah přes parkety a laminát až po dlažby. Vodu zředíte s mycím prostředkem a nalijete do nádoby, jejíž objem je sice jen 250 ml, nicméně pro daný účel je dostačující. K velkému úklidu však tento typ mopu vhodný není, protože hadr musíte ždímat ručně. Avšak na rychlý úklid je tento mop naprosto ideální a z hlediska používání je opravdu nenáročný.

Recenze a zkušenosti s mopem Vileda Spray
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Skvělý k rychlému úklidu
Kvalita zpracování
Nenáročné používání

Negatíva

Nevhodný na velmi znečištěné plochy
Menší nádržka na vodu

Tvar mopu: plochý ● Materiál návleku: mikrovlákno ● Kbelík: ne ● Ždímací mechanismus: ne ● Délka tyče: 55–120 cm / teleskopická

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83%)