Klarstein Clean Butler 4G Silent tyčový vysavač – recenze

Bezdrátový vysavač německého výrobce Klarstein je poháněn akumulátorem s kapacitou 2 200 mAh. Jedná se o výkonný vysavač s účinnou HEPA filtrací. Provedení tyčového vysavače je bezsáčkové. Součástí balení je bohaté příslušenství včetně štěrbinové hubice a hubice na čalounění.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 27.06.2022
Obsah článku:

Klarstein Clean Butler 4G Silent

Akumulátorový, bezsáčkový, 800ml sběrná nádoba, 35min. výdrž, doba nabíjení 4 hod., HEPA filtr H10.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výkonný, 160W elektromotor využívá cyklonovou technologii sběru nečistot a vyznačuje se vysokým sacím výkonem. Vysavač dokáže vyvinout maximální přítlak 16 kPa. Bez problémů si poradí s většími i menšími nečistotami. Díky účinné filtraci HEPA 10 zamezuje, aby se zpět do vzduchu dostávaly nebezpečné mikroby a částice. Filtr je vyměnitelný. Výkon lze regulovat ve dvou úrovních. Nečistoty sbírá do 800ml nádoby, která se snadno vyprazdňuje pomocí spodní klapky.

Tichý tyčový vysavač

Tyčový vysavač je poháněn akumulátorem s kapacitou 2 200 mAh. Doba provozu se v běžném režimu pohybuje kolem 30 až 40 minut. Při druhém výkonnostním stupni doba provozu činí zhruba 20 minut. Náhradní akumulátor lze dokoupit. Velkou doménou vysavače je jeho tichý chod v běžném režimu. Při vyšším výkonnostním stupni však rovněž nelze mluvit o výraznějším hluku. Design vysavače je velmi moderní a lze ho používat i jako ruční vysavač.

Klarstein Clean Butler 4G Silent recenze

Výrobce myslel na příslušenství

Spotřebič zaujme nejen technickými vlastnostmi, ale také kvalitním zpracováním. Vysavač je robustní a působí odolně, přestože váží pouze 2 kg. Ruční jednotka je ještě lehčí. Výhradu bychom však měli ke kratší sací trubici, vyšší lidé se tak budou muset více sklánět. Rozhodně však výrobce chválíme za dodávku kvalitní podlahové hubice, kterou budete používat nejčastěji. Kromě toho máte k dispozici štěrbinovou hubici, hubici na čalounění a také hubici s kartáčem na nábytek. Opomenout nelze ani nabíjecí stanici, která slouží k dobíjení baterie.

Zkušenosti s Klarstein Clean Butler 4G Silent

Z hlediska poměru ceny a kvality řadíme tento vysavač mezi to nejlepší, co na našem trhu můžete koupit. Tyčový vysavač spotřebitelé chválí za jeho sací výkon a vysokou efektivitu vysávání na podlahách i kobercích. Součástí balení je bohaté příslušenství, baterie i náhradní HEPA filtr. Jeho obsluha i ovládání jsou maximálně komfortní. Konstrukce vysavače je velmi lehká. Elektromotor je tichý, a to i při vyšším výkonu.

Recenze a zkušenosti s tyčovým vysavačem Klarstein Clean Butler 4G Silent
Zdroj: Heureka.cz

Osobně by nás potěšila větší baterie. Výdrž baterie na úrovni 30 až 40 min. je dnes průměrná a minimálně hodina nepřetržitého provozu by vysavači svědčila. Používat ho lze také jako ruční vysavač, což jeho flexibilitu značně zvyšuje. Materiály jsou kvalitní a vysavač působí velmi odolně. Zákazníci si pochvalují design a ergonomii vysavače. Kratší je jen samotná sací trubice, která je nevýhodou pro vyšší osoby.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký sací výkon a tichý chod
Kvalitní zpracování
Bohaté příslušenství

Negatíva

Kratší sací tyč

Typ: tyčový ● Napájení: akumulátorové ● Provedení: bezsáčkové ● Typ vysávání: suché ● Doba nabíjení: 4 hod. ● Doba provozu: 35 min. ● Typ baterie: Li-Ion / 22,2 V ● Filtrace: HEPA H10 ● Hlučnost: - dB ● Objem sběrné nádoby: 800 ml ● Hmotnost: 2,0 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.6%)