Samsung MS23F301TAS recenze volně stojící mikrovlnky

Mikrovlnka Samsung MS23F301TAS s výkonem 800 W a vnitřním keramicko-smaltovaným povrchem působí moderně. Podsvícený LED displej zobrazuje hodiny, dobu přípravy a aktivní programy. Na výběr je 16 programů – 10 pro zeleninu a 6 pro maso a ryby.

Publikované: 01.07.2021
Aktualizované: 14.10.2021

Samsung MS23F301TAS

Objem 23 litrů, výkon 800 W, 16 programů, pohlcovač pachů, chybí gril.

Prohlédnout nejlepší nabídku

I na mikrovlnné trouby dnes mají spotřebitelé různé nároky. V našem spotřebitelském testu se ocitla i velmi prodávaná mikrovlnka Samsung MS23F301TAS. Jde o volně stojící mikrovlnnou troubu standardních rozměrů a s průměrem otočného talíře téměř 29 cm. Z pohledu zpracování jde o velmi moderně a hodnotně vypadající kousek, ovšem na dotek se plastů zdá být trochu příliš. Velmi se nám však už na pohled líbí ovládací panel. Je maximálně srozumitelný a kombinace mechanických a otočných ovladačů je klasikou, která nezklame. Jednoduchý podsvícený LED displej zobrazuje hodiny i dobu přípravy a aktivní programy.

Volně stojící mikrovlnná trouba Samsung umožňuje zvolit si jeden ze 16 programů. S výkonem 800 W se studeného jídla obávat nemusíte. Intenzitu ohřevu můžete regulovat v 6 úrovních. K distribuci tepla přispívá i vnitřní keramicko-smaltovaný povrch. Keramika se nejen snadno udržuje, ale přičiňuje se i o skvělý tepelný komfort a izolaci tepla. Zdá se tak, že ačkoli výrobci plastem v případě tohoto modelu nešetřili, vnitřní prostor je znakem kvality. Zabudovaný je i pohlcovač pachů, jehož účinnost je však obtížné hodnotit.

Mezi programovou nabídkou však nenajdete gril, což je drobné minus, ale bez problémů si můžete jedním stisknutím tlačítka vybrat program – 10 programů je pro zeleninu a 6 pro maso a ryby. Mechanická minutka – časovač vám umožní nastavit si přesnou dobu ohřevu od 30 sekund po 99 minut. Po skončení přípravy zazní i akustický signál. Mikrovlnná trouba váží 12 kg, vybavena je i dětskou pojistkou a protiskluzovými nohami. S velkou pravděpodobností však budete potřebovat prodlužovací kabel, ten přívodní je podle referencí spotřebitelů velmi krátký.

Samsung MS23F301TAS recenze

Otevřená mikrovlnka Samsung MS23F301TAS

Volně stojící mikrovlnka Samsung MS23F301TAS

Samsung MS23F301TAS ovládání

Samsung MS23F301TAS mikrovlnka s LED displejem

Klady a Zápory

Design a jednoduché ovládání
Keramický vnitřní prostor
Rychlý ohřev

Příliš mnoho plastu
Hlučnější než konkurence
Velmi krátký přívodní kabel

Výkon: 800 W ● Typ: volně stojící ● Objem: 23 l ● Průměr talíře: 28,8 cm ● Gril: ne ● Hmotnost: 12 kg


Nejlepší mikrovlnky 2021 + recenze

Hodnocené parametry Naším cílem je spotřebitelům co nejvíce poradit při výběru mikrovlnky a doporučit jim to nejlepší. I proto při realizaci spotřebitelského srovnávacího testu využíváme odbornou metodiku testování, kterou používají i zahraniční spotřebitelské agentury . Nejlepší mikrovlnné trouby musí splňovat určité kvalitativní parametry , které jsme při porovnávání měli na... Přečíst článek

Hodnocení:
(81.8%)