Klarstein Windflower stojanový ventilátor – recenze

Ve výběru ventilátorů Klarstein se nachází také tento klasický model s pětilopatkovým rotorem a průměrem 38,5 cm. Stojanový ventilátor je cenově dostupný a jedná se o standardní konstrukci s podstavcem. Ovládání rychlostí se nachází na zadní straně, stejně tak i nastavení oscilace.

Publikované: 20.07.2022
Aktualizované: 28.03.2024
Obsah článku:

Klarstein Windflower

Stojanový ventilátor, tři rychlosti, nastavitelná výška, hlučnost max. 62 dB, bez dálkového ovládání a časovače.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Splní to, co očekáváte

Klarstein Windflower představuje zástupce segmentu klasických ventilátorů, které na první i druhý pohled nabídnou přesně to, co se od nich očekává. Model disponuje rotorem o průměru 38,5 cm, přitom vrtule má pět lopatek. Přístroj umožňuje snadné nastavení stupně rychlosti otočným regulátorem na zadní straně ventilátoru. Celkově máte na výběr ze tří rychlostí proudění vzduchu. Na hlavě rotoru se nachází také mechanické tlačítko k aktivaci oscilace. Výkon zařízení činí 50 W.

Klarstein Windflower recenze

Tichý ventilátor – nevibruje a nepraská

Ocenit musíme tichý chod ventilátoru. Výrobce uvádí maximální míru hluku při nejvyšší rychlosti kolem 62 dB. Těší nás také fakt, že Klarstein nepodcenil ani provedení ventilátoru, protože zařízení nepřenáší žádné vibrace a ani v průběhu oscilace nic nepraská. Zařízení je jednoduché a praktické. Konstrukce je navíc výškově nastavitelná. Nejde sice o teleskop, ale lze přidat středovou tyč a dosáhnout tak výšky 130 cm. Základní výška je 90 cm. Chválíme robustní podstavec, díky kterému je ventilátor stabilní. Hmotnost činí 5,8 kg.

Zkušenosti s Klarstein Windflower

Klasika, kterou nic nezkazíte. Klarstein Windflower je zástupcem standardní třídy, po které sáhne velké procento zákazníků. Levný ventilátor spotřebitelé chválí díky dostatečnému výkonu i relativně tichému chodu. Nedisponuje žádnými speciálními funkcemi a neupoutá ani designem.

Recenze a zkušenosti se stojanovým ventilátorem Klarstein Windflower
Zdroj: Klarstein.cz

Ovládání na zadní hlavě rotoru je praktické a nenápadné. Ventilátor nepůsobí lacině jako některá levnější konkurence. Navzdory menšímu rotoru však model Windflower disponuje vyšším maximálním objemem průtoku vzduchu. Jeho koupí určitě nebudete zklamaní.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dostupná cena
Dostatečný výkon proudění vzduchu
Jednoduché ovládání

Negatíva

Žádné

Příkon: 50 W ● Objem průtoku vzduchu: max. 3 090 m3/h ● Úroveň hluku: max. 62 dB ● Průměr rotoru: 15″ (38,5 cm) ● Počet rychlostí: 3 ● Časovač: ne ● Dálkové ovládání: ne ● Rozměry (V × Š): 130 × 46,5 cm ● Hmotnost: 5,8 kg ● Délka přívod. kabelu: 1,5 m

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.2%)