Zopa Comfy elektrická odsávačka mléka – recenze

Zopa Comfy je levná elektrická odsávačka mléka, kterou ocení všechny méně náročné maminky, ale také ty z vás, které plánují toto zařízení používat jen občasně. Odsávačka má pouze síťové napájení a menší možnosti regulace podtlaku, na druhou stranu je kompaktní a nenáročná na obsluhu.

Publikované: 01.02.2022
Aktualizované: 08.09.2023
Obsah článku:

Zopa Comfy

Elektrická dvoufázová odsávačka mléka, síťové napájení, 3stupňová regulace odsávání.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Dvoufázová elektrická odsávačka mléka Zopa Comfy využívá standardní, třífázový cyklus, který se skládá z fáze masáže, stisku a sání. Disponuje pouze 2 režimy. První z nich slouží ke stimulaci laktace, druhý k imitaci sání. Režim stimulace je regulovatelný ve dvou a režim odsávání ve třech stupních. Stejné možnosti regulace má také o něco dražší model Canpol babies EasyStart.

Pouze síťové napájení

Zopa Comfy má jako jediná v našem testu nejlepších odsávaček mateřského mléka jen síťové napájení. Do elektrické zásuvky ji zapojíte pomocí adaptéru a kabelu s microUSB portem. Můžete ji tedy nabíjet i prostřednictvím notebooku či jiného zařízení s USB vstupem.

Zopa Comfy recenze

Nepokroková, ale velmi jednoduchá obsluha

Kvalita zpracování odsávačky Zopa Comfy je vzhledem k nízké pořizovací ceně vcelku vysoká. Její konstrukce obsahuje speciální membránu, která zabraňuje míchání mléka se vzduchem, což má příznivý vliv na jeho kvalitu i hygieničnost, a zároveň předchází jeho zpětnému toku do zařízení.

Nástavec na prs je vyrobený z měkkého silikonu, který je šetrný k pokožce i samotným prsům. Ovládání je nenáročné, jelikož probíhá pouze prostřednictvím několika větších tlačítek. Displej v tomto případě chybí, aktuální nastavení si zkontrolujete pomocí LED světelných diod. Obsah balení hodnotíme jako základní. Naleznete v něm odsávačku, motorovou jednotku, hadičku, napájecí kabel, lahvičku, držák a redukci s úzkým hrdlem na lahvičku. K negativům řadíme poněkud větší hlučnost.

Zkušenosti se Zopa Comfy

Spotřebitelé odsávačku Zopa Comfy vykreslují ve velmi pozitivním světle. K nejvýraznějším pozitivům řadí rychlé a šetrné odsávání mléka, možnost regulace obou dostupných režimů, spolehlivý chod, snadnou údržbu a nízkou pořizovací cenu. Negativní recenze souvisí jen s větší hlučností zařízení.

Recenze a zkušenosti s odsávačkou mléka Zopa Comfy
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s odsávačkou mléka Zopa Comfy na Mall
Zdroj: Mall.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výborný poměr mezi pořizovací cenou, kvalitou a výkonem
Dostatečně výkonné a šetrné odsávání mléka
Regulace odsávání v obou dostupných režimech

Negatíva

Větší hlučnost
Bez možnosti bezdrátového použití
Dodávána se základním příslušenstvím

Počet fází = 2 ● Regulace odsávání = 3stupňová ● Napájení = síťové

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)