Omron C801-KD inhalátor – recenze

Malý, lehký a přenosný. Tím se vyznačuje náš další model inhalátoru Omron C801KD. Je určen především pro děti a pomůže vám nejen při respiračních onemocněních, ale také při nachlazení, rýmě a kašli. Omron řadíme ke kompresorovým inhalátorům, které můžete používat pravidelně.

Publikované: 07.12.2022
Aktualizované: 03.04.2024
Obsah článku:

Omron C801-KD

Kompresorový inhalátor, nebulizační výkon 0,3 ml/min., velikost produkovaných částic 3 µm, 7ml zásobník na léky

Prohlédnout nejlepší nabídku

Tichý provoz

Jeho nebulizační výkon dosahuje 0,3 ml za minutu, což není nejvyšší výkon, ale určitě není jeho slabinou. Silnou stránkou tohoto inhalátoru je velikost produkovaných částic, které mají průměrně 3 µm. Díky malé velikosti se tyto částice dostanou dítěti hlouběji do dýchacích cest. Plusem je i hlučnost. Mnohé potěší, že chod přístroje je opravdu tichý a můžeme uznat, že ve své kategorii jde o jednu z nejnižších hodnot. Hlučnost nepřesáhne ani 46 dB.

Omron C801KD recenze

Inhalátor přizpůsobený dětem

Inhalátor Omron C801KD je určen hlavně pro děti a nasvědčuje tomu i jeho přidané příslušenství. V balení naleznete masku pro děti, masku pro kojence, hadici, náustek, filtry a hračku, se kterou doladíte vzhled přístroje. Namísto běžného bílého provedení inhalátorů je použita zářivá žlutá barva. Pokud byste chtěli využívat přístroj i vy, lze k němu dokoupit masku pro dospělé. Svými kompaktními rozměry je vhodný pro cestování a bezpečnému přenášení pomůže přidané pouzdro.

Zkušenosti s Omron C801KD

Na našem trhu je inhalátor Omron C801-KD u spotřebitelů velmi oblíbený. Dokonce se jedná o jeden z nejprodávanějších modelů. O úspěchu tohoto přístroje nás přesvědčilo také velké množství pozitivních recenzí. Zákazníci často vyzdvihují právě jeho malé rozměry a skladnost. Nízká cena, jednoduchá obsluha a celková výkonnost jsou další ze zmíněných výhod. I když není nejvýkonnější, vzhledem k jeho ceně můžeme konstatovat, že v poměru cena/výkon si tento inhalátor vede velmi dobře.

Recenze a zkušenosti s inhalátorem Omron C801KD
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Tichý provoz
Vzhled přístroje
Skladnost

Negatíva

Chybí maska pro dospělé

Typ inhalátoru: kompresorový ● Nebulizační výkon: 0,3 ml/min. ● Velikost produkovaných částic: 3 µm ● Kapacita zásobníku na léky: 7 ml ● Příslušenství: hadice, náustek, maska pro děti a kojence, hračka, vzduchový filtr 5 ks, cestovní taška, návod ● Hlučnost: 46 dB ● Hmotnost: 0,27 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.2%)