TrueLife AIR Purifier P7 WiFi čistička vzduchu – recenze

Moderní čistička vzduchu TrueLife s vícenásobnou filtrací a ionizátorem disponuje vysokým vzduchovým výkonem a rozsáhlým pokrytím. Výhodou čističky vzduchu je také WiFi připojení. Lze ji ovládat pomocí smartphonu. Silnou stránkou je i velmi tichý chod a také režim nočního filtrování vzduchu. Zajímavostí je barevné podsvícení podle míry znečištění vzduchu.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 23.06.2022
Obsah článku:

TrueLife AIR Purifier P7 WiFi

Příkon 56 W, sedminásobná filtrace vzduchu, regulace výkonu, UV lampa s technologií UVCAir.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Nejdůležitějším úkolem čističky vzduchu je spolehlivá filtrace vzduchu. TrueLife AIR Purifier P7 WiFi je velmi výkonné zařízení s příkonem 56 W a pokryje prostor o rozloze 35 až 40 m2. Při maximálním výkonu dokáže přefiltrovat až 310 m3 za hodinu. O čistý vzduch se stará vícenásobná filtrace, která sestává ze vstupního filtru, následuje antibakteriální filtr, HEPA filtrace, uhlíkový filtr, katalytická funkce, UV lampa a ionizátor. Právě UV lampa s technologií UVCAir výrazně zvyšuje efektivitu čištění vzduchu. Čistička dokáže zlikvidovat až 93,5 % prachových částic a až 99,9 % alergenů a mikrobů. Zařízení disponuje citlivým prachovým senzorem a automaticky tak dokáže detekovat úroveň znečištění a přizpůsobit výkon.

Regulace výkonu

Vybavena je také regulací výkonu, časovačem a nočním režimem. V nočním režimu ventilátor pracuje při velmi nízkých otáčkách. Doménou zařízení, kterou oceňují i ​​zákazníci, je tichý chod. Hlučnost se pohybuje na úrovni 30 až 58 dB. V případě automatického režimu si výkon čistička reguluje na základě toho, jaká je míra znečištění vzduchu. Podle potřeby však můžete aktivovat i časovač. Ovládací panel s displejem se nachází na horní části přístroje. Tlačítka jsou dotyková. Výhodou WiFi připojení je fakt, že můžete prostřednictvím aplikace ovládat výkon a aktivovat časovač (1 až 8 hodin).

TrueLife AIR Purifier P7 WiFi recenze

Barevná signalizace znečištění

Velmi stylovým a současně i praktickým indikátorem nečistot ve vzduchu je barevné podsvícení samotné čističky. Na základě barvy přesně víte, jaká je míra znečištění (zelená [nejlepší], modrá, žlutá, červená [nejhorší]). Čistička má také indikátor výměny filtru. V balení se nachází jeden, který je již součástí konstrukce. Doporučujeme při výměně investovat do kvalitního uhlíkového filtru. Jeho úkolem je likvidovat zápachy i bakterie, takže je důležité, aby byl dostatečně efektivní. Opomenout nemůžeme ani velmi povedený design. Zařízení působí velice moderně a v prostoru rozhodně nebude rušivým elementem.

Zkušenosti s TrueLife AIR Purifier P7 WiFi

Názory zákazníků jsou opravdu pozitivní. Převládají kladné názory a spotřebitelé vnímají i silné stránky této čističky vzduchu. Častou zmiňovanou výhodou je velmi tichý chod, ale především vysoká účinnost filtrování vzduchu. Přestože tento model nepatří k nejlevnějším, nabízí velmi účinnou, vícenásobnou filtraci, která disponuje UV lampou a ionizátorem. Pro alergiky tak jde o velmi vhodnou koupi. Výkon zařízení je dostačující a spotřebitele těší také nízká spotřeba elektrické energie. Zařízení se podle nich jednoduše a intuitivně ovládá. Plusem je i možnost stažení mobilní aplikace. Lze aktivovat dětský zámek, tak aby nedošlo k nežádoucí změně nastavení.

Recenze a zkušenosti s TrueLife AIR Purifier P7 WiFi
Zdroj: Heureka.cz

Spotřebitelé vítají automatický režim, během něhož čistička sama detekuje míru znečištění vzduchu a reguluje svůj výkon. Přístroj je kompaktní a dobře zpracovaný. Zajímavostí je barevná LED indikace podle úrovně kvality vzduchu, což signalizují čtyři různé barvy podsvícení (zabudovaný senzor prachových částic v ovzduší). Čistička vzduchu má také časovač. V případě, že požadujete vyšší výkon a chcete pokrýt větší prostor, vaše požadavky určitě splní čistička vzduchu Winix ZERO PRO s výkonem 470 m3/hod., přičemž zvládne efektivně fungovat i v prostoru o výměře 80 až 120 m2.

Recenze a zkušenosti s TrueLife AIR Purifier P7 WiFi na Mall
Zdroj: Mall.cz

Klady a Zápory

Účinná, vícenásobná filtrace s ionizací
Tichý provoz
Jednoduché ovládání a kompaktní rozměry

Vyšší pořizovací cena

TrueLife AIR Purifier P7 WiFi výkon

TrueLife AIR Purifier P7 WiFi recenze

Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P7 WiFi recenze

TrueLife AIR Purifier P7 WiFi doporučení

TrueLife AIR Purifier P7 WiFi čistička vzduchu

Vzduchový výkon: 310 m³/h ● Doporučené pokrytí: 35–40 m2 ● Příkon: 56 W ● Hlučnost: 30–55 dB ● Hmotnost: 10,7 kg


Testované produkty

Hodnocení:
(82.8%)