AireRyder FN44444 Cyrus stropní ventilátor – recenze

Kvalitní stropní ventilátor s nerezovou konstrukcí určený do prostor o výměře do 20 m2. Zařízení má průměr 107 cm a umožňuje tak efektivní cirkulaci vzduchu. Výkon lze regulovat množstvím otáček ve třech úrovních. Maximální příkon je 50 W. Jedná se o stropní ventilátor se světlem, ale žárovky nejsou součástí balení. Možné je dokoupit i dálkové ovládání, jinak se jedná o klasický řetízkový systém.

Publikované: 25.10.2022
Aktualizované: 28.03.2024
Obsah článku:

AireRyder FN44444 Cyrus

Stropní ventilátor se světlem, velikost místnosti do 20 m², počet lopatek 3, průměr ventilátoru 107 cm, řetízkové ovládání, 3stupňová regulace rychlosti, příkon 50 W, hmotnost 5,2 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výkonný stropní ventilátor s nastavitelnými otáčkami a třemi stupni výkonu. Vybaven je třemi zdroji pro osvětlení. Ventilátor má tři lopatky vyrobené z dřevěné překližky. Průměr ventilátoru je až 107 cm. Ovládání je možné i na dálku, ale primárně jde o klasický řetízkový systém.

Výkon a ovládání

AireRyder Cyrus je stropním ventilátorem určeným do místností s maximální výměrou 20 m2. Výška stropu by měla být 2,4 až 2,8 metru. Průměr lopatek dosahuje hodnoty 107 cm. Díky tomu je záběr ventilátoru poměrně široký a víření vzduchu efektivní i během horkých dní. Lopatky jsou tři a jsou vyrobeny z dřevěného materiálu MDF. Zpracování celé konstrukce je nerezové a lopatky jsou dostupné v černé nebo šedé barvě. Maximální příkon motoru je 50 W. Výrobce neuvádí parametry hlučnosti, ale mezi recenzemi zákazníků nebyly žádné negativní reference v souvislosti s hlukem zařízení.

AireRyder FN44444 Cyrus recenze

Ventilátor má standardní řetízkové ovládání, což některým nemusí zcela vyhovovat. Výrobce umožňuje používat i dálkové ovládání, ale dálkový ovladač AireRyder 7033rr není součástí balení a je třeba si jej dokoupit jako volitelné příslušenství. Ventilátor disponuje zpětným chodem. Nastavit můžete tři stupně výkonu, které se liší otáčkami – 100, 140 nebo až 200 otáček za minutu.

Stropní ventilátor se světlem, ale...

Ventilátor je vhodný i do moderních prostor. Díky nerezové konstrukci působí designově. Ventilátor disponuje osvětlením, ale je třeba si dávat pozor na to, že samotné světelné zdroje nejsou součástí balení. K dispozici jsou tři světelné objímky pro žárovky typu G10 o maximálním výkonu 50 W. Stropní ventilátor vyžaduje zapojení do standardní elektrické sítě na 220/240 V. Výrobce umožňuje instalovat ventilátor i na šikmý strop s maximálním sklonem 23°.

Zkušenosti s AireRyder FN44444 Cyrus

poměru ceny a kvality jde o jeden z nejlepších ventilátorů, o čemž svědčí i reference zákazníků. Ventilátor má dostatečný výkon, přičemž jej lze regulovat ve třech úrovních podle počtu otáček. Ideální je do místnosti s výměrou do 20 m2. Tři lopatky jsou vyrobeny z dřevěného materiálu a průměr ventilátoru je až 107 cm. Ovládání na dálku je možné, ale třeba je dokoupit dálkový ovladač. Jinak lze používat klasické řetízkové ovládání.

Recenze a zkušenosti se stropním ventilátorem AireRyder FN44444 Cyrus
Zdroj: Heureka.cz

Zařízení má zpětný chod. Kvalita zpracování je na velmi dobré úrovni. Nerezová konstrukce zároveň působí nejen designově, ale také odolně. Do objímek lze osadit žárovky typu G10 o max. výkonu 50 W. Žárovky nejsou součástí balení. Nevýhodou může být právě popis výrobce, ačkoli se jedná o stropní ventilátor se světlem, žárovky nejsou součástí balení. Stejně jako ani dálkový ovladač. Někomu může překážet i fakt, že zařízení nemá ve výbavě časovač.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr kvalita/cena
Zpětný chod ventilátoru
Výkon

Negatíva

Dodáván bez osvětlení
Dálkové ovládání nutno dokoupit
Nemá časovač

Velikost místnosti = do 20 m² ● Počet lopatek = 3 ● Průměr ventilátoru = 107 cm ● Ovládání = řetízkové + dálkové ovládání (volitelné příslušenství) ● Počet rychlostí = 3 ● Otáčky = 100/140/200 ot./min. ● Max. hlučnost = - dB ● Světlo = 3 x G10 – max. 50 W ● Příkon = 50 W ● Napětí = 220/240 V ● Hmotnost = 5,2 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)