HMS S3085 Twist stepper – recenze

Do našeho testu jsme zařadili také twist stepper HMS S3085 Twist. Tento typ stepperů umožňuje posilovat nejen nohy, ale také boky, hýždě či břišní svalstvo. Obzvláště účinné jsou při formování vnitřní strany stehen. Obecně jsou doporučeny zejména pro ženy. Proto, chcete-li si v pohodlí domova vytvarovat krásnější křivky, twist stepper vám můžeme jen doporučit.

Publikované: 22.05.2023
Aktualizované: 23.10.2023
Obsah článku:

HMS S3085 Twist

Twist stepper, nosnost 100 kg, počítadlo, expandery, možnost nastavení zátěže.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Možnost nastavení odporu

Twist steppery se vyznačují tím, že umožňují pohyb do stran. Výhodou modelu HMS S3085 Twist je navíc možnost nastavení odporu, čímž se zvýší hladina obtížnosti celkového cvičení. Kromě zátěže si dokážete nastavit také výšku kroku. Plusem jsou dva úchopy, které vám budou nápomocné při udržování rovnováhy a stability. Navíc se dvěma gumovými expandéry si procvičíte i vrchní partie těla.

HMS S3085 Twist recenze

Zabudované počítadlo

Designově je stroj přizpůsoben ženám i mužům. Naleznete jej v zeleném nebo růžovém provedení. Kovová konstrukce má nosnost 100 kg. Chcete-li pracovat na zvýšení kondice či vypracování těla, určitě vám bude nápomocný i zabudovaný počítač. Během cvičení budete mít důkladný přehled o délce cvičení, počtu opakování i spálených kalořích. Váha se pohybuje kolem 10 kg, takže manipulace se strojem by neměla být příliš náročná.

Zkušenosti s HMS S3085 Twist

Zákazníci hodnotí stepper HMS S3085 Twist vcelku pozitivně. Výhodou je jednoduchá manipulace i obsluha. Zákazníkům se líbí také možnost nastavení obtížnosti, díky které můžete postupně zvyšovat své dovednosti. Co se týká slabších stránek, na žádné výrazné jsme při testování nepřišli. Jedinou nevýhodu, kterou zmínili zákazníci ve svých recenzích, je vrzání stroje. Kromě toho jde o slušný model za velmi přijatelnou cenu vzhledem k jeho širším možnostem.

Recenze a zkušenosti se stepperem HMS S3085 Twist
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Možnost pohybu do stran
Možnost nastavení zátěže
Nápomocné úchopy

Negatíva

Po čase může začít vrzat

Typ: twist stepper ● Nosnost: 100 kg ● Počitadlo: ano ● Možnost nastavení zátěže: ano ● Hmotnost: 10 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)