Klarstein Bornholm Single elektrický konvektor – recenze

Moderní elektrický konvektor na zeď v podobě skleněného panelu. Dodáván je i s konstrukcí k umístění na podlahu. Příkon topného tělesa je 1 000 W. Fungovat dokáže i s polovičním výkonem. Mezi funkcemi se nachází také časovač, režim Eco i regulace výkonu. Konvekční ohřívač je vybaven i termostatem a praktickým LED displejem s dotykovým ovládacím panelem. Součástí balení je dálkový ovladač. Ohřívač disponuje zvýšenou odolností vůči stříkající vodě a je vhodný i k použití v koupelně.

Publikované: 26.09.2022
Aktualizované: 31.01.2023
Obsah článku:

Klarstein Bornholm Single

Příkon 1 000 W, regulace výkonu ve dvou stupních, termostat, časovač, ukazatel pokojové teploty, volně stojící model s možností umístění na zeď.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Designový elektrický konvektor s moderním vzhledem. Ohřívač má tvar obdélníku, který je tvořen konvexním skleněným panelem. Konvektor Klarstein lze umístit na zeď, ale je dodáván i se stojanem a kolečky. Zařízení má dva výkonnostní stupně a dotykový LED displej.

Časovač, displej i regulace výkonu

Elektrický ohřívač pracuje s konvekčním topením a recirkulací vzduchu. Disponuje příkonem 1 000 W. Výrobce doporučuje zařízení používat v místnostech o výměře do 25 m2. Zákazníci výhřevnost hodnotí velmi pozitivně. Zařízení je navíc vybaveno regulací výkonu ve dvou úrovních – 500 W nebo plný výkon 1 000 W. Ohřev při prvním zapnutí je velmi rychlý, což je také zásluhou speciálně tvarovaného topného tělesa ve tvaru „X“.

Klarstein Bornholm Single recenze

Velice zajímavý je podsvícený LED displej, který zobrazuje například pokojovou teplotu. Nachází se v pravém horním rohu i s dotykovými tlačítky. Prostřednictvím ovládacího panelu můžete zařízení spustit nebo vypnout či nastavit časovač v intervalu 24 h. Teplotní rozmezí je 6 až 45 °C. Lze aktivovat úsporný režim Eco.

Dálkový ovladač a kvalitní zpracování

V případě, že se vám konvektor Klarstein nechce ovládat dotykovým displejem, můžete využít dodávaný dálkový ovladač, jímž nastavíte vše podstatné včetně stupně výkonnosti. Celý konvektor váží 6,3 kg. Konstrukci lze umístit na zeď, ohřívač je však dodáván i s kolečky a stojanem. Záleží tak na zákazníkovi, která možnost je pro něj lepší.

Kvalitní skleněný panel dobře předává teplo a oproti klasickým kovům zůstává povrch déle horký i po vypnutí. Zároveň působí velice moderně a stylově. Konvekční ohřívač Klarstein Bornholm Single má povrch odolný vůči stříkající vodě. Konvektor je vhodný do koupelny. Nechybí pojistka proti přehřátí.

Zkušenosti s Klarstein Bornholm Single

Klarstein Bornholm Single má spotřebitelům jakožto doplňkový zdroj vytápění co nabídnout. Kromě toho, že zaujme moderním designem a kvalitním zpracováním, patří k úspornějším elektrickým konvektorům s dobrou efektivitou výhřevnosti. Vděčí za to i kvalitní skleněné konstrukci, která částečně kumuluje teplo. Zákazníky těší také rychlý nástup tepla při studeném zapnutí.

Recenze a zkušenosti s elektrickým konvektorem Klarstein Bornholm Single
Zdroj: Klarstein.sk

Potěší možnost umístit konvektor na zeď nebo jej používat jako mobilní ohřívač na kolečkách. WiFi součástí funkcionality není, lze však využít časovač nebo regulovat výkon ve dvou úrovních. Dodáván je s dálkovým ovladačem. Elektrický ohřívač je kompaktní, váží pouze 6,3 kg. Délka napájecího kabelu je 1,5 m. Velmi praktický je podsvícený LED displej s dotykovou plochou a stálý ukazatel pokojové teploty. Z hlediska poměru ceny a kvality jde rovněž o velmi dobrou volbu.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Designové a praktické provedení
Dálkový ovladač
Dva výkonnostní stupně

Negatíva

Žádné

Příkon/výkon: 1 000 W ● Regulace výkonu: 2 stupně ● Termostat: ano ● Konstrukce: konvektor na zeď / volně stojící ● Ventilátor: ne ● Displej: ano ● Časovač: ano ● Ukazatel pokojové teploty: ano ● WiFi: ne ● Dálkový ovladač: ano ● Hmotnost: 6,3 kg ● Rozměry (Š × V × H): 51,5 × 45 × 10,5 cm ● Materiál: sklo

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80%)