Blow Android TV box – recenze

Multimediální přehrávač Blow Android TV box je určen pro televizory s HDMI připojením a možností přehrávání v kvalitě 4K UltraHD. V zařízení naleznete nainstalovaný obchod Google Play, díky kterému si umíte stáhnout tisíce dostupných aplikací pro Android. K internetu se můžete připojit pomocí sítě LAN nebo WiFi. I přes nižší cenu se výrobek skládá z vysoce kvalitních komponentů. Čtyřjádrový proces Allwiner 1,4 GHz spolupracuje s grafickou kartou MALI-G31.

Publikované: 04.01.2023
Aktualizované: 19.07.2024
Obsah článku:

Blow Android TV box

Procesor Amlogic S905W, 2GB operační paměť, kapacita pevného disku 16 GB, Android 9, rozlišení 4K, WiFi, bluetooth.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Cenově dostupnější možností pro vás může být Android TV box Blow. U tohoto modelu platí, že i za málo peněz můžete mít spoustu „muziky“. Multimediální přehrávač Blow je určen pro všechny televizory s HDMI připojením, ze kterých se stane za krátký čas Smart TV. Pomocí již nainstalovaného obchodu Google Play si umíte stáhnout tisíce dostupných aplikací pro Android.

Blow Android TV box recenze

4K Ultra HD

Tento model vám dokáže zprostředkovat multimediální obsah až ve 4K rozlišení a 30 snímcích za sekundu. I přes starší operační systém Android 9 funguje velmi rychle a stabilně. Novější verzi Androidu vám může nabídnout model Homatics Box R. Zařízení disponuje čtyřjádrovým procesorem Amlogic, taktovaným na frekvenci 2,0 GHz. Procesor dokonale spolupracuje s grafickou kartou MALI-450.

Zabudovaná paměť a WiFi

Stabilní provoz zajišťuje 2GB RAM. Pro vaše soukromá data máte k dispozici 16GB Flash paměť. Využít můžete také externí paměťové karty nebo pevný disk. U těchto zařízení nesmí chybět WiFi modul, ale také možnost připojení přes LAN.

Blow Android TV box recenze

Jednoduché ovládání

Ovládání TV boxu Blow je uživatelsky přívětivé a variabilní. První možností je ovládání přes klasický dálkový ovladač, který dobře padne do ruky a má srozumitelná tlačítka. Ovladač funguje v IR režimu, takže je třeba mířit přímo na přijímač. Obsahuje také možnost režimu myši – směrovými tlačítky ovládáte kurzor na obrazovce. Pokud plánujete na televizoru využívat klasický prohlížeč či hrát hry, k ovládání vám lépe poslouží myš nebo klávesnice. Za velmi užitečnou funkci považujeme Blow TV Box, umožňující dálkově ovládat televizi přímo ze smartphonu pomocí vyhrazené aplikace.

Zkušenosti s Blow Android TV box

I když tento model nepatří k nejvýkonnějším, jeho nízká cena rozhodně není jedinou silnou stránkou. Zařízení podle spotřebitelů splňuje, co zaručuje. Poskytne vám skvělou kvalitu obrazu a zpřístupní spoustu funkcí. Výhodou je také jeho jednoduchá instalace a také ovládání. Navíc, díky kompaktním rozměrům vám ani nebude překážet u televize. Nižší cena a nižší verze Androidu se odrazila zejména na pomalých reakcích a odezvách, a na občasném zasekávání. Minusem je i slabší konektivita, zařízení disponuje jen dvěma USB porty.

Recenze a zkušenosti s Blow Android TV box
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena
4K rozlišení
Variabilní způsoby ovládání

Negatíva

Slabší konektivita
Pomalé reakce
Občasné zasekávání

Procesor: Amlogic S905W ● Operační paměť: 2 GB ● Kapacita pevného disku: 16 GB ● Max. rozlišení: 4K ● Verze Androidu: Android 9 ● WiFi: ano ● HDMI: ano ● Bluetooth: ano ● USB: 2 x USB 2.0 ● Dálkový ovladač: ano ● Hmotnost: 0,3 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.4%)