Zidoo Z9X Android TV box – recenze

Uživatelé s náročnějšími požadavky možná zaujme model z vyšší cenové kategorie Zidoo Z9X. Překvapí zejména svojí výkonností, která se odrazila iv kvalitě výsledného obrazu. Tento multimediální přehrávač disponuje výkonným grafickým modulem pro domácí kina. Výkonná čipová sada Z9X je vybavena šestijádrovým procesorem RTD1619DR, který má rychlou odezvu a efektivnější výpočetní kapacitu.

Publikované: 04.01.2023
Aktualizované: 07.06.2023
Obsah článku:

Zidoo Z9X

Procesor Realtek RTD1619DR, 2GB operační paměť, kapacita pevného disku 16 GB, Android 9, rozlišení 4K, WiFi, bluetooth.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Vysoká kvalita obrazu

Silný dekódovací výkon podporuje UHD rozlišení. I když 4K rozlišení již není příliš výjimečné a setkáte se s ním i u levnějších modelů, například u modelu Nokia Streaming Box 8000, výrobci se snažili, aby byl každý pixel vyplněn a přirozený. Právě proto tento přehrávač podporuje také HDR 10+ a Dolby Vision. Obě funkce přispějí k jasnějšímu, výraznějšímu a barevnějšímu obrazu.

Zidoo Z9X recenze

Užitečné funkce

Chytré zařízení je doplněno mnoha funkcemi, které jistě přispějí ke komfortní obsluze i k většímu zážitku ze sledování. Například funkce frame rate nebývá u Android boxů samozřejmostí. Zidoo Z9X však automatické přepínání frame rate podporuje. Také umožňuje zrcadlení obrazu, což v praxi znamená, že videa z telefonu nebo tabletu můžete pouštět na velké obrazovce televizoru. Výhodou oproti levnějším Android boxům je také hudební přehrávač, který podporuje kvalitní přehrávání hudby.

Bohatá konektivita

Široké možnosti konektivity jsou jistě také plusovým bodem. Z9X nabízí mnoho rozhraní, včetně HDMI vstupu a výstupu, SATA 3.0, dvou USB 3.0 a USB 2.0, optického výstupu, RS232, Gigabit LAN atp. Model také podporuje velké množství videoformátů. Ovládání je zajištěno prostřednictvím dálkového ovladače. Aplikace iOS a Android můžete snadno ovládat i prostřednictvím chytrého telefonu.

Android TV box Zidoo Z9X

Zkušenosti se Zidoo Z9X

Kvalitní zpracování, kvalita obrazu a řada užitečných funkcí jsou za nás při výběru Android boxu klíčové. Zidoo Z9X nás mile překvapil, protože je všechny splňuje. Kladná hodnocení od spotřebitelů jsou rovněž důkazem spokojenosti s modelem. Produkt podle slov zákazníků splňuje očekávání a kromě toho se snadno nastavuje a ovládá. Slabší stránkou je však 2GB RAM, která je stejná jako u levnějších modelů.

Recenze a zkušenosti s Android TV boxem Zidoo Z9X
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalita obrazu
Funkce
Jednoduché ovládání

Negatíva

Vyšší cena
2GB RAM

Procesor: Realtek RTD1619DR ● Operační paměť: 2 GB ● Kapacita pevného disku: 16 GB ● Max. rozlišení: 4K ● Verze Androidu: Android 9 ● WiFi: ano ● HDMI: ano ● Bluetooth: ano ● USB: 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0 ● Dálkový ovladač: ano ● Hmotnost: 1,2 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)