Tesla MediaBox XA400 Android TV box – recenze

Tesla MediaBox XA400 disponuje operačním systémem Android 10. Certifikace od Google zajišťuje bezproblémový chod a aktualizace aplikací. Díky tomu máte přístup k filmům a seriálům, na jaké si jen vzpomenete. K obsahu se můžete dostat přes streamovací platformy jako Netflix, HBO GO, VOYO, Prime Video a další.

Publikované: 04.01.2023
Aktualizované: 05.04.2024
Obsah článku:

Tesla MediaBox XA400

Procesor Amlogic S905X2-B, 2GB operační paměť, kapacita pevného disku 8 GB, Android 10, rozlišení 4K, WiFi, bluetooth.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Inovativní funkce

Kromě klasického přehrávání obsahu přes vybrané aplikace zařízení disponuje funkcí Chromecast built-in. Jedná se o funkci zrcadlení, která se používá pro sdílení obsahu z chytrých zařízení na velké obrazovce. Herní nadšence potěší i možnost hraní her.

Tesla MediaBox XA400 recenze

Kvalita obrazu i zvuku

O kvalitu obrazu mít strach nemusíte, TV box si poradí s náročnějším obrazem a dokáže jej promítat ve 4K rozlišení. O vyšší kontrast se postará technologie HDR. Nespornou výhodou je také Dolby Audio. Pod tímto pojmem myslíme ozvučení, které v každé situaci poskytne při poslechu hudby i sledování filmů kvalitní zvuk.

Telefon dálkovým ovladačem

Není pohýb, že značka Tesla stojí za kvalitou a inovací svých výrobků, která je charakteristická pro každý její model. MediaBox můžete celý ovládat chytrým telefonem. Získáte tak maximální komfort při používání a nebudete muset řešit umístění ovladače. Ti, které tato informace příliš nepotěšila a jsou zastánci ovládání přes ovladač, se nemusí obávat. K multimediálnímu centru samozřejmě dostanete také dálkový ovladač. Kromě ovladače si prostřednictvím bluetooth můžete připojit také bezdrátovou myš, klávesnici či gamepad.

Zkušenosti s Tesla MediaBox XA400

Model Tesla MediaBox XA400 bychom mohli zařadit do střední cenové kategorie. I když se některým uživatelům může zdát cena vyšší, z našeho pohledu je přiměřená k nabízeným funkcím. Zákazníci v recenzích chválí výbornou funkčnost, plynulý chod zařízení, snadnou instalaci a intuitivní ovládání. Kvalita zvuku je navíc doplněna zvukovým systémem Dolby Audio. Toto zařízení je výborně navrženo a uživatelsky přívětivě zpracováno. Kromě menší kapacity pevného disku mu nemáme co vytknout.

Recenze a zkušenosti s Android TV boxem Tesla MediaBox XA400
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena/kvalita
Dolby Audio
Jednoduché ovládání

Negatíva

Nižší kapacita pevného disku

Procesor: Amlogic S905X2-B ● Operační paměť: 2 GB ● Kapacita pevného disku: 8 GB ● Max. rozlišení: 4K ● Verze Androidu: Android 10 ● WiFi: ano ● HDMI: ano ● Bluetooth: ano ● USB: USB 2.0, USB 3.0 ● Dálkový ovladač: ano ● Hmotnost: 0,2 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)

Komentáre
Petr 23.Dec.2023

Tesla Mediabox XA400. Přišla mi aktualizace na android tv 12! Rovnou z desítky.

Odpovedať