Blumfeldt Flame Locker zahradní krb – recenze

Unikátní vintage kousek představuje i tento model od německého výrobce Blumfeldt. Zahradní krb s rezavým designem je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 1,2 mm a svým vzhledem je poměrně extravagantní. Na první pohled připomíná velkou ocelovou skříň. Krb poskytuje perfektní pohled na hořící plameny. Vpředu se nacházejí velké dvoukřídlé dveře s kovovým výpletem. Hmotnost konstrukce činí 25 kg. Krb nedisponuje grilem ani udírnou.

Publikované: 08.08.2022
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Blumfeldt Flame Locker

Dekorativní krb z ocelového plechu, hmotnost 25 kg, bez grilu, udírny a pece.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Atypický zahradní krb v rustikálním designu je skutečnou ozdobou. Krb Blumfeldt Flame Locker je vyroben z odolného ocelového plechu. Díky předním dvoukřídlým dveřím disponuje unikátním výhledem na hořící oheň. Jedná se o dekorativní krb bez možnosti grilování či uzení.

Rezavý vzhled a estetický účel

Tento krb fascinuje již samotným vintage designem. Na první pohled jde o „rezavý krb“, který má nejlepší roky za sebou. Faktem je, že tento rustikální design je záměrný, a pokud se vám do konceptu vaší terasy, altánku či zahrady hodí, bude naprosto dominantním prvkem. Krb není určený ke grilování ani přípravě pokrmů. Dekorativní ohniště disponuje unikátními dvoukřídlými dveřmi, které jsou vypletené kovovou sítí (FireView), a vy tak máte dokonalý výhled na hořící oheň. Je vhodné používat dřevěná polena, brikety i dřevěné uhlí.

Blumfeldt Flame Locker recenze

Kvalitní ocelové zpracování

Samotný design rzi je imitací. Konstrukce vážící 25 kg je vyrobena z odolného ocelového plechu o tloušťce 1,2 mm. Je vysoká 100 cm a široká 66 cm. Samotný design komody/skříňky zdůrazňují ocelové nohy. Za účelem úniku spalin se na horní straně nachází malý pletený komín se stříškou. Tento zahradní krb je velmi dobře odolný proti vlivům počasí. Ve spodní části se nachází vyjímatelná zásuvka na popel. Nad ní je praktický rošt na dřevo.

Zkušenosti s Blumfeldt Flame Locker

Tímto designem dokáže krb oslovit a zaujmout, na druhou stranu však nemusí jeho vintage design vyhovovat každému. Pokud vás experimenty příliš nelákají, sáhněte po ocelovém krbu Blumfeldt Westeros. V našem výběru se nachází především díky své jinakosti. Primárně má být tento zahradní krb ozdobou prostoru, ale skvěle poslouží i k ohřevu. Díky praktickým dvoukřídlým dveřím je navíc výhled na hořící oheň vskutku magický. Dobře řešené je i čištění, a to díky praktické zásuvce na popel. Zákazníci vlastnosti daného modelu ocení či nikoliv, grilování nebo uzení rozhodně nejsou náplní jeho práce. Vyzdvihnout musíme i odolnost konstrukce.

Recenze a zkušenosti se zahradním krbem Blumfeldt Flame Locker
Zdroj: Electronic-star.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Zásuvka na popel a rošt na dřevo
Unikátní design
Vhodný i na terasu

Negatíva

Spíše dekorativní účel
Nepraktický na grilování
Vyšší cena

Typ: dekorativní krb ● Materiál: ocelový plech ● Gril: ne ● Udírna: ne ● Pec: ne ● Rozměry (Š × V × H): 66 × 100 × 38 cm ● Hmotnost: 25 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82%)