BBQ Collection Fire Basket zahradní krb – recenze

Kvalitní ocelový krb nebo také zahradní ohniště BBQ Collection Fire Basket zastupuje kategorii moderních krbů vyrobených z odolného, silnostěnného plechu ošetřeného ohnivzdorným nátěrem. Konstrukce přirozeně odvádí kouř z ohniště. Ve spodní části se nachází úložný prostor k uskladnění dřeva.

Publikované: 08.08.2022
Aktualizované: 11.11.2022
Obsah článku:

BBQ Collection Fire Basket

Ocelový krb s komínem, bez pece, udírny i grilu.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Moderní ocelový krb

V tomto případě se jedná o 150 cm vysoký zahradní krb z odolné oceli. Konstrukce je široká 35 cm a odolná proti povětrnostním vlivům. Ohniště působí velmi dominantně. Černá barva představuje také ochranný, ohnivzdorný nátěr, díky kterému nejsou překážkou ani povětrnostní podmínky a vliv počasí. Krb je vhodný na dřevěná polena, brikety i uhlí.

BBQ Collection Fire Basket recenze

Celá konstrukce je tvořena ze tří částí. Ve spodní části se nachází také prostor na palivové dříví. Mírným zklamáním je fakt, že krb není uzpůsobený ke grilování. K dispozici nejsou ani drážky k upevnění roštu. Krb neumožňuje ani uzení. Prakticky řešený je zásobník na popel a rošt na dřevo. Zahradní krb je vhodný také na terasu nebo do altánku.

Zkušenosti s BBQ Collection Fire Basket

Zákazníkům se líbí především moderní design zahradního krbu. Výhodou je také jeho výška a nízko položené ohniště – komín odvádí kouř daleko od samotného místa hoření. Celá konstrukce je velmi odolná a ošetřená ochranným nátěrem. Navíc se skládá jen ze tří částí, složení je tak maximálně nenáročné. Nevýhodou je, že jde opět o krb bez grilovacího roštu. Pokud by vám podobný design krbu nevyhovoval, vhodnou alternativu představuje Blumfeldt Westeros.

Recenze a zkušenosti se zahradním grilem BBQ Collection Fire Basket
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pěkné zpracování
Jednoduché složení
Vysoká odolnost

Negatíva

Bez grilovacího roštu

Typ: krb s komínem ● Materiál: ocel ● Gril: ne ● Udírna: ne ● Pec: ne ● Rozměry (Š × V × H): 35 × 150 × 35 cm ● Hmotnost: -


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)