Blumfeldt Westeros zahradní krb – recenze

Moderní zahradní krb z kvalitního ocelového plechu. Je vhodný k umístění přímo do zahrady, ale díky konstrukci může být situován i na terase či pod altánkem. Krb disponuje komínem se stříškou za účelem odvodu spalin. Průměr ohniště je 45 cm a ve spodní části se nachází úložný prostor na palivové dřevo. Krb je bez grilovacího roštu a lze jej přenášet. V balení se nachází ocelový pohrabáč. Z hlediska poměru ceny a kvality jde o skvělou volbu.

Publikované: 08.08.2022
Aktualizované: 11.11.2022
Obsah článku:

Blumfeldt Westeros

Krb s komínem z ocelového plechu, hmotnost 10 kg, bez grilu, udírny a pece.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Stylový zahradní krb vyrobený z kvalitní, silnostěnné oceli. Jedná se o ozdobný moderní krb. Primárně slouží k produkci tepla. Umožňuje udržovat otevřený oheň. Není přizpůsobený ke grilování ani uzení. Komora s ohništěm má zajištěný odvod spalin skrze komín.

Skutečná ozdoba zahrady či altánku

Díky své konstrukci lze krb Blumfeldt umístit do zahrady i na terasu či pod altánek. Výrobce tato zahradní kamna doporučuje používat i v chladnějších měsících. Ocelový plech je tlustý 5 mm. Je odolný proti vyzařování tepla a ošetřený ochranným nátěrem. Pozitivní je, že krb má zastřešený komín. Pod vyjímatelnou komorou o průměru 45 cm se nachází odkládací prostor na dřevo. Díky vyjímatelnému ohništi jsou údržba a čištění mnohem jednodušší. Odnímatelná je i komínová část.

Blumfeldt Westeros recenze

Zahradní krb bez grilovacího roštu

U zahradního krbu a tančících plamenů se bez problému zahřejete, nicméně menším zklamáním je fakt, že k dispozici není žádný grilovací rošt ani plech na grilování. Úkolem zahradního krbu je primárně produkovat teplo a působit dekorativně, což rozhodně splňuje na jedničku. Navíc nikomu nebrání zavzpomínat na táborák a špekáček napíchnutý na hůlce. Pozitivní vlastností je také dostupná cena a nízká hmotnost (pouze 10 kg), krb tudíž lze přenášet. Výška po složení činí 134 cm.

Zkušenosti s Blumfeldt Westeros

Blumfeldt Westeros zastupuje kategorii moderních krbů s komínem. Jedná se o dvoudílný krb, který plní primárně funkci dekorace. Spotřebitelům se líbí design krbu, ale opomenout nelze ani kvalitní ocelové provedení. Gril lze navíc přenášet, protože váží pouhých 10 kg. Zahradní krb je vhodný do altánku i na terasu. V balení se nachází také pohrabáč.

Recenze a zkušenosti se zahradním krbem Blumfeldt Westeros
Zdroj: Electronic-star.cz

Ohniště je vyjímatelné, a proto se snadno čistí. Ve spodní části se nachází komora na palivové dříví. Grilovací rošt ani plech nejsou součástí grilu, a není tak možné klasické grilování. Zákazníci velmi pozitivně hodnotí i poměr ceny a kvality. Velmi podobné vlastnosti a parametry má také moderní zahradní krb BBQ Collection Fire Basket.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Krásný design
Vhodný i na terasy a do altánků
Poměr kvality a ceny

Negatíva

Bez grilovacího roštu

Typ: krb s komínem ● Materiál: ocelový plech ● Gril: ne ● Udírna: ne ● Pec: ne ● Rozměry (Ø × V): 45 × 134 cm ● Hmotnost: 10 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)