Bosch PST 900 PEL přímočará pila – recenze

Pokud jste se rozhodli jít zlatou střední cestou a nepotřebujete nejvýkonnější model, tak vás může zaujmout přímočará pila Bosch PST 900 PEL. Je vybavena silným, 620W motorem, který je oproti předešlým modelům Makita 4351FCTJGüde STS 800-2 EL a Makita 4350FCTJ nižší, ale stále dostačující. Překvapila nás rychlost řezu, která dosahuje 3 100 otáček za minutu. Poradí si s různými materiály, například se dřevem, a to do hloubky 90 mm, a kovem do 9 mm.

Publikované: 08.07.2022
Aktualizované: 11.11.2022
Obsah článku:

Bosch PST 900 PEL

Přímočará elektrická pila s příkonem 620 W, rychlost řezu 3 100 otáček/min., výška zdvihu 20 mm, nastavení sklonu řezu max. 45°, čtyři stupně předkyvu.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Základna je nastavitelná do 45°Čtyřstupňový orbitální předkmit umožňuje rychlejší pohyb pily, lepší řezání křivek a delší životnost pilového listu. Výměna samotného listu je jednoduchá a zvládnete ji bez nářadí. Plusem je funkce odfukování, která zajistí, aby napadaný prach nezakrýval viditelnost řezu. Kromě toho máte možnost připojit i externí odsávání prachu.

Bosch PST 900 PEL recenze

Kompaktní a pohodlná pro používání

Tato pila je vhodná pro každého kutila. O snadné nastavení rychlosti se stará předvolba zdvihů, takže lze pilu dokonale přizpůsobit konkrétnímu materiálu. Potěší vás kompaktní velikostí a také nízkou hmotností (2 kg). Pohodlí při práci zaručí i funkce Bosch Low Vibration, která utlumí vibrace a nárazy při řezání. Osvětlení Power Light zajistí optimální viditelnost řezu. Přímočará pila BOSCH PST 900PEL je dodávána s 10 pilovými plátky a disponuje praktickým zásobníkem, do kterého můžete uložit šest pilových plátků.

Zkušenosti s Bosch PST 900 PEL

Spotřebitelé vyzdvihli kvalitu, zpracování, jednoduchost ovládání a všechny ostatní přednosti, které již byly zmíněny. Výrobek má své kvality, lze jej koupit za velmi dobrou cenu a negativní recenze jsme nenašli. Pro zkušenější kutily může být nevýhodou právě nižší příkon a řezný výkon.

Recenze a zkušenosti s přímočarou pilou Bosch PST 900 PEL
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s přímočarou pilou Bosch PST 900 PEL
Zdroj: Mall.cz

Recenze a zkušenosti s přímočarou pilou Bosch PST 900 PEL
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Minimální vibrace
Kufřík
SDS nasazování

Negatíva

Horší viditelnost řezného plátku

Příkon: 620 W ● Rychlost řezu: 3 100 otáček/min. ● Řezný výkon pro dřevo: 90 mm ● Řezný výkon pro ocel: 9 mm ● Stupně předkyvu: 4 ● Nastavení sklonu řezu: max. 45° ● Typ pily: přímočará elektrická pila ● Hmotnost: 2,2 kg ● Výška zdvihu: 20 mm ● Rozměry (D × Š × V): 28 × 12 × 34 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)