Bosch PST 900 PEL přímočará pila – recenze

Pokud jste se rozhodli jít zlatou střední cestou a nepotřebujete nejvýkonnější model, tak vás může zaujmout přímočará pila Bosch PST 900 PEL. Je vybavena silným, 620W motorem, který je oproti modelům Makita 4351FCTJMakita 4350FCTJ nižší, ale stále dostačující. Překvapila nás rychlost řezu, která dosahuje 3 100 otáček za minutu. Poradí si s různými materiály, například se dřevem, a to do hloubky 90 mm, a kovem do 9 mm.

Publikované: 08.07.2022
Aktualizované: 04.04.2024
Obsah článku:

Bosch PST 900 PEL

Přímočará elektrická pila s příkonem 620 W, rychlost řezu 3 100 otáček/min., výška zdvihu 20 mm, nastavení sklonu řezu max. 45°, čtyři stupně předkyvu.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Základna je nastavitelná do 45°Čtyřstupňový orbitální předkmit umožňuje rychlejší pohyb pily, lepší řezání křivek a delší životnost pilového listu. Výměna samotného listu je jednoduchá a zvládnete ji bez nářadí. Plusem je funkce odfukování, která zajistí, aby napadaný prach nezakrýval viditelnost řezu. Kromě toho máte možnost připojit i externí odsávání prachu.

Bosch PST 900 PEL recenze

Kompaktní a pohodlná pro používání

Tato pila je vhodná pro každého kutila. O snadné nastavení rychlosti se stará předvolba zdvihů, takže lze pilu dokonale přizpůsobit konkrétnímu materiálu. Potěší vás kompaktní velikostí a také nízkou hmotností (2 kg). Pohodlí při práci zaručí i funkce Bosch Low Vibration, která utlumí vibrace a nárazy při řezání. Osvětlení Power Light zajistí optimální viditelnost řezu. Přímočará pila BOSCH PST 900PEL je dodávána s 10 pilovými plátky a disponuje praktickým zásobníkem, do kterého můžete uložit šest pilových plátků.

Zkušenosti s Bosch PST 900 PEL

Spotřebitelé vyzdvihli kvalitu, zpracování, jednoduchost ovládání a všechny ostatní přednosti, které již byly zmíněny. Výrobek má své kvality, lze jej koupit za velmi dobrou cenu a negativní recenze jsme nenašli. Pro zkušenější kutily může být nevýhodou právě nižší příkon a řezný výkon.

Recenze a zkušenosti s přímočarou pilou Bosch PST 900 PEL
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s přímočarou pilou Bosch PST 900 PEL
Zdroj: Mall.cz

Recenze a zkušenosti s přímočarou pilou Bosch PST 900 PEL
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Minimální vibrace
Kufřík
SDS nasazování

Negatíva

Horší viditelnost řezného plátku

Příkon: 620 W ● Rychlost řezu: 3 100 otáček/min. ● Řezný výkon pro dřevo: 90 mm ● Řezný výkon pro ocel: 9 mm ● Stupně předkyvu: 4 ● Nastavení sklonu řezu: max. 45° ● Typ pily: přímočará elektrická pila ● Hmotnost: 2,2 kg ● Výška zdvihu: 20 mm ● Rozměry (D × Š × V): 28 × 12 × 34 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)