Makita DJV182Z přímočará pila – recenze

Z vyšší cenové kategorie vám představujeme akumulátorovou přímočarou pilu Makita DJV182Z. Tento produkt od renomované značky nás zaujal díky výkonným parametrům pozitivním hodnocením. Je vhodný jak pro profesionály, tak i pro začátečníky.

Publikované: 08.07.2022
Aktualizované: 04.04.2024
Obsah článku:

Makita DJV182Z

Přímočará akumulátorová pila, 18V akumulátor, rychlost řezu 3 500 otáček/min., výška zdvihu 26 mm, nastavení sklonu řezu max. 45°, čtyři stupně předkyvu.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Akumulátorová přímočará pila

Pila je napájena 18V bateriemi Li-ion. Plusem u akumulátorové přímočaré pily je to, že umožňuje provoz stroje bez kabelu. Dodává se s bezuhlíkovým akumulátorovým motorem, který pomáhá snižovat generované teplo a také hluk v případě běžícího motoru. Tento motor umožňuje delší použití na jedno nabití akumulátoru. Motor má na výběr šest rychlostí. Můžete si vybrat v rozmezí 800 – 3 500 otáček za minutu.

Makita DJV182Z recenze

Nejvyšší kvalita ve své kategorii

Díky svému silnému výkonu a více možnostem nastavení je tento model schopný řezat dřevo do hloubky 135 mm, ocel do hloubky 10 mm a hliník do 20 mm. Čepele mají možnost 45° zkosení doleva i doprava, což umožňuje uživatelům provádět šikmé řezy. Vyjmout a vyměnit je lze bez použití nářadí. Masivní konstrukce, rukojeť ve tvaru písmene D a protiskluzové prvky zaručí bezpečnou a pohodlnou práci. Pohodlný úchop spolu s minimálními vibracemi zlepší ovladatelnost a přesnost stroje. Výhodou je duální LED světlo, které osvětluje linii řezu při slabém osvětlení. Minusem je chybějící funkce odfukování pilin, která by odstranila nečistoty z řezné linie.

Zkušenosti s Makitou DJV182Z

Tato akumulátorová přímočará pila potěší kutily, kteří využívají stroj na stavbě bez napájení. Zákazníci vyzdvihují dostatečný výkon, přesnost pily, a hlavně flexibilitu používání. Pokud si chcete tento přístroj pořídit, musíte počítat s tím, že pořizovací cena této aku přímočaré pily je v porovnání s jinými produkty na trhu vyšší.

Recenze a zkušenosti s přímočarou pilou Makita DJV182Z
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Přesnost vedení pilového listu
Výkon
Plynulý náběh výkonu

Negatíva

Vyšší hmotnost

Akumulátor: 18 V ● Rychlost řezu: 3 500 otáček/min. ● Řezný výkon pro dřevo: 135 mm ● Řezný výkon pro ocel: 10 mm ● Stupně předkyvu: 4 ● Nastavení sklonu řezu: max. 45° ● Typ pily: přímočará akumulátorová pila ● Hmotnost: 2,6 kg ● Výška zdvihu: 26 mm ● Rozměry (D × Š × V): 27 × 8 × 21 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)