Braun Series 7 MSB7 holicí strojek – recenze

Akumulátorový holicí strojek ve speciální edici je dodáván i s nástavcem k preciznímu zastřihování. Holicí hlava je výkyvná a perfektně kopíruje tvar vaší pokožky a strniště. Tento planžetový holicí strojek je také uzpůsobený k mokrému holení. Poháněn je Li-Ion akumulátorem.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 09.11.2022
Obsah článku:

Braun Series 7 MSB7

Planžetový holicí strojek se zastřihovačem na suché i mokré holení, rychlonabíjením a třemi hlavicemi.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Holicí strojek umožňuje díky své konstrukci i holení namokro s pěnou nebo gelem na holení. Braun 7 MSB7 nabízí kompaktní rozměry a propracovaný planžetový systém holení. Pohyblivá hlavice obsahuje dvě planžety a jednu středovou holicí lištu. Díky tomu je oholení rovnoměrné a pokožku nedráždí ani při holení nasucho. Strojek využívá také technologii Autosense, díky které reguluje počet otáček a výkon zařízení. Dokáže detekovat hustotu a délku chloupků.

Braun Series 7 MSB7 recenze

Nástavec pro zastřihování

Holicí strojek je dodáván ve speciální edici s přesným zastřihovačem. Všechny nástavce se díky systému Easy Click velmi snadno instalují. Strojek je ergonomický, lehký a dobře se drží. Jedním směrem dokážete pohodlně oholit všechny části obličeje. Design zařízení je velmi moderní. O kvalitě vypovídají odolné materiály, které byly použity.

Baterie vydrží v provozu zhruba 50 minut. Nabíjení trvá přibližně jednu hodinu. Podporuje i rychlé nabití, již za pět minut doplní energii potřebnou na jedno oholení. Ve spodní části se nachází LED indikace stavu baterie. Zařízení je dodáváno s cestovním pouzdrem a nabíječkou.

Zkušenosti s Braun Series 7 MSB7

Reference zákazníků jsou v případě tohoto modelu velmi pozitivní. Akumulátorový holicí strojek si poradí s kratším strništěm i delšími vousy. Díky dodávanému zastřihovači se koupě této speciální edice vyplatí i z hlediska poměru ceny a výkonu. Výhodou je nepochybně holení namokro. Braun je velmi šetrný k pokožce a nedráždí ji. Strojek je výhradně akumulátorový a neumožňuje holení při napájení ze sítě, což někteří spotřebitelé vnímají jako nevýhodu. Zákazníci v recenzích chválí kvalitu zpracování, nízkou hmotnost a dodávané cestovní pouzdro. Záruka na holicí strojek je přímo od výrobce na pět let.

Recenze a zkušenosti s holicím strojkem Braun Series 7 MSB7
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Zastřihovač je součástí balení
Mokré holení
Kvalitní zpracování – dobrá ergonomie

Negatíva

Vyšší cena

Typ: planžetový ● Napájení: akumulátorové ● Doba nabíjení: 1 hod. ● Rychlonabíjení: ano ● Doba provozu: 50 min. ● Počet holicích hlav: 3 ● Hmotnost: 0,40 kg ● Mokré holení: ano ● Zastřihovač: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)