Braun Series 7 1000s holicí strojek – recenze

Komfortní holení bez podráždění a s dokonalým výsledkem podle názorů spotřebitelů zajistí právě holicí strojek Braun Series 7 1000s. Disponuje moderní flexibilní planžetovou hlavicí se třemi holicími prvky. Využívá čistě akumulátorové napájení. Výhodou je možnost suchého i mokrého holení.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 30.06.2022
Obsah článku:

Braun Series 7 1000s

Planžetový holicí strojek s možností suchého i mokrého holení, doba nabíjení 1 hod., doba provozu 50 min.

Prohlédnout nejlepší nabídku

S novou řadou holicích strojků přišlo také spoustu inovací. Přestože jsou na trhu dnes i modernější modely, tento patří k velmi oblíbeným. Planžetový strojek disponuje hlavicí se dvěma planžetami a jednou střihací lištou. Výkyvná hlavice 360° Flex má výhodu v tom, že se dokonale přizpůsobuje konturám vašeho obličeje. Strojek je ideální k pravidelnému holení krátkých vousů a strniště. Součástí balení není zastřihovač. Díky voděodolnosti baterie a pohonného ústrojí mu nevadí voda, a proto je vhodný i k mokrému holení s pěnou či gelem na holení.

Bez nástavců

Systém využívá technologii Autosense – výkon strojku je automaticky regulován podle hustoty a délky ochlupení. Díky jednoduchému systému výměny EasyClick můžete využívat až šest různých nástavcůNástavce nejsou součástí balení, najdete v něm alespoň čisticí kartáček. Vše je uloženo v praktickém cestovním pouzdru.

Braun Series 7 1000s recenze

Dostatečně dlouhý provoz

V balení naleznete nabíječku, protože holicí strojek je akumulátorový. Neumožňuje žádné síťové napájení. Doba provozu se pohybuje kolem 50 minut. Nabíjení z úplného vybití na plnou kapacitu trvá kolem jedné hodiny. Holicí strojek podporuje i rychlonabíjení (pět minut pro jedno oholení). Zákazníci si pochvalují také ergonomii strojku. Praktický je LED displej, který naleznete v přední části dole. Zobrazuje stav baterie nebo režim mokrého holení.

Zkušenosti s Braun Series 7 1000s

V převážné většině holicí strojek Braun Series 7 1000s splnil nároky spotřebitelů. Mužům se velmi líbí možnost mokrého holení díky vodotěsnosti baterie a pohonu. Velmi komfortní je používání díky výkyvné hlavici 360° Flex, která se dokonale přizpůsobuje konturám obličeje. Pozitivem je výdrž baterie a rychlonabíjení. Škoda, že za danou cenu nejsou součástí balení žádné nástavce, a to ani zastřihovač, nebo nabíjecí stanice se stojanem. Vzhledem k vyšší ceně je to menší nedostatek.

Recenze a zkušenosti s holicím strojkem Braun Series 7 1000s
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s holicím strojkem Braun Series 7 1000s na Mall
Zdroj: Mall.cz

Výrobce oceňujeme za praktický LED displej, který je velmi nenápadný, nicméně informuje o tom nejdůležitějším, stavu baterie, případně aktivních režimech. Hlavice se skládá ze dvou planžet a střihací lišty. Díky tomu nejsou delší vousy problém. Na úplně dlouhé vousy a ochlupení však není tento holicí strojek úplně vhodný. V takovém případě je potřeba si dokoupit zastřihovač, což určitě doporučujeme.

Recenze a zkušenosti s holicím strojkem Braun Series 7 1000s na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Umožňuje mokré holení
Dostatečná výdrž baterie
Vynikající manipulace – flexibilní hlavice

Negatíva

V balení se nenachází žádné nástavce
Vyšší cena

Typ: planžetový ● Napájení: akumulátorové ● Doba nabíjení: 1 hod. ● Rychlonabíjení: ano ● Doba provozu: 50 min. ● Počet holicích hlav: 3 ● Hmotnost: 0,40 kg ● Mokré holení: ano ● Zastřihovač: ne

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)