Philips OneBlade Pro QP6520/20 holicí strojek – recenze

Holicí strojek Philips OneBlade Pro QP6520/20 nabízí možnost suchého i mokrého holení. Oboustranný břit se postará o hladké oholení bez podráždění pokožky. Strojek disponuje hřebenovým nástavcem pro zastřihávání, délka střihu se dá regulovat od 0,4 až po 10 mm.

Publikované: 13.07.2021
Aktualizované: 26.05.2022

Philips OneBlade Pro QP6520/20

Planžetový holicí strojek a zastřihovač s možností suchého i mokrého holení, regulátorem délky střihu od 0,4 až po 10 mm a LED displejem.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pánové, kteří si rádi dopřejí hladké oholení, po tomto produktu často sáhnou, což dokazuje i vysoká prodejnost. Jeho výhodou je především kvalita holení bez podráždění. Kromě toho nabídne holicí strojek možnost suchého i mokrého holení. Technologie OneBlade je vybavena oboustranným břitem, kmit čepele je až 200krát za sekundu, což je důvodem, proč je holení do hladka tak efektivní. Břit neholí úplně nakrátko, aby nedošlo k podráždění pokožky, nicméně oholení je opravdu velmi kvalitní. Problémem však může být příliš hustý plnovous. Holení delšího porostu je pro Philips OneBlade Pro trochu komplikovanější.

Hřebenový nástavec určený k zastřihávání umožňuje otočným regulátorem nastavit délku střihu od 0,4 až po 10 mm. Nástavec je velmi přesný, opět však pozor, pokud chcete zkracovat příliš dlouhé vousy. Zde může výkon místy chybět. Oboustranný břit umožňuje uživateli porost tvarovat. S otočnou hlavicí se bez problémů dostanete i na hůře dostupná místa na krku či bradě. Mnozí spotřebitelé používají holicí strojek na oblast hrudníku. Čepel je velmi odolná, ovšem výrobce doporučuje její výměnu každé 4 měsíce. Náhradní břity však nepatří mezi nejlevnější.

Potěší elegantní vzhled a praktický podsvícený LED displej. Displej vás upozorní na nízký stav baterie, jejíž výdrž je však milým překvapením. Výrobce udává dobu provozu zhruba 90 minut, v praxi se pohybuje kolem 80 až 90 minut, což je velkou výhodou. Při absolutním vybití se holicí strojek nabije přibližně za hodinu. Součástí balení je také nabíjecí stanice, strojek nemá USB konektor. Je však vodotěsný a velmi odolný. Přenášet jej můžete v cestovním pouzdru.

Philips OneBlade Pro QP6520/20 recenze

Holicí strojek Philips OneBlade Pro QP6520/20

Elektrický holicí strojek Philips OneBlade Pro QP6520/20

Philips OneBlade Pro QP6520/20 holicí hlava

Planžetový holicí strojek Philips OneBlade Pro QP6520/20

Holicí strojek Philips OneBlade Pro QP6520/20 recenze

Philips OneBlade Pro QP6520/20 displej

Philips OneBlade Pro QP6520/20 balení

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dobré a hladké oholení
Voděodolnost a výdrž baterie
Hřebenový nástavec

Negatíva

Větší hlučnost
Horší holení delšího porostu
Nemá nabíjecí USB adaptér

Typ: planžetový (břity) ● Napájení: akumulátorové ● Doba nabíjení: 1 hod. ● Rychlonabíjení: ne ● Doba provozu: 90 min. ● Počet holicích hlav: 1 ● Hmotnost: - kg ● Mokré holení: ano ● Zastřihovač: ano


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80%)