Brother HL-L3270CDW laserová tiskárna – recenze

Kancelářská tiskárna s technologií LED laserového tisku je vhodná i pro velkoobjemový tisk. Díky WiFi nechybí možnost bezdrátového tisku. Umožňuje volitelný černobílý nebo barevný tisk. Mezi funkcemi nechybí možnost automatického oboustranného tisku. LED barevná tiskárna potěší vysokou kvalitou tisku a rychlostí tisku až 24 str./min. Zařízení má zásobník pro 250 listů a podsvícený barevný LCD displej s dotykovým ovládáním. Bohatá je také podpora více aplikací pro mobilní tisk.

Publikované: 22.11.2022
Aktualizované: 13.09.2023
Obsah článku:

Brother HL-L3270CDW

Automatický oboustranný tisk, rychlost tisku 24 stran za minutu, 2 400 x 600 DPI rozlišení, WiFi připojení, LCD displej.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Spolehlivá laserová tiskárna s WiFi připojením a zásobníkem až pro 250 listů. Brother má také tichý chod a rychlý tisk. Zařízení disponuje rozlišením tisku 2 400 x 600 DPI. Kromě WiFi lze zařízení připojit k počítači i přes USB vstup. Ovládání usnadňuje praktický barevný LCD displej.

Rychlý laser i s barevným tiskem

Brother HL-L3270CDW patří ke kvalitním kancelářským tiskárnám s LED laserovou technologií. Vhodná je i pro kancelářský velkoobjemový tisk. Disponuje zásobníkem pro 250 listů a zaujme rychlým tiskem až 24 str./min. Tiskárnu můžete používat pouze jako černobílou, ale lze dokoupit barevné tonery s vysokou výtěžností. V takovém případě však už je třeba počítat s investicí navíc.

Brother HL-L3270CDW recenze

Za menší nedostatek považujeme fakt, že Brother je dodáván se standardním tonerem TN-243BK s výtěžností 1 000 stran. Vysokokapacitní toner TN-247BK má výtěžnost až 3 000 stran. Pozitivní uživatelé hodnotí její tichý chod. Nastavení tisku můžete realizovat přes přehledný barevný dotykový LCD displej. Na výstupu je schopna tiskárna přijmout až 150 listů. Velkou výhodou tiskárny je rozhodně automatický oboustranný tisk.

Dobrá konektivita a snadná obsluha

Kvalitní laserová tiskárna podporuje aplikace PrintSmart nebo Brother Web Connect. Primárně však uživatele bude zajímat podpora Apple Air Print, Mopria nebo Google Cloud Print. Díky těmto aplikacím je možné pohodlný mobilní tisk. K dispozici je také USB port nebo Etherent vstup pro přímé připojení do sítě. Možná je také tisk za pomoci NFC rozhraní. Uživatelům se líbí design tiskárny. Přestože nepatří mezi nejmenší. Přístroj má na šířku 43,9 cm, na výšku 25,2 cm a hloubka je 46,1 cm. Hmotnost celé tiskárny je 18,3 kg.

Zkušenosti s Brother HL-L3270CDW

Laserová tiskárna Brother nepatří k levným modelům, ale potěší kvalitním tiskem a také více funkcemi. Mezi nimi i automatický oboustranný tisk. Volitelná je možnost používání barevných tonerů. Zamrzí fakt, že výrobce dodává tiskárnu s černobílým tonerem s nižší výtěžností pouhých 1 000 stran. Vysokokapacitní toner je třeba dokoupit. Spotřebitelům se líbí kvalita i rychlost tisku až 24 stran za minutu. Mezi recenzemi zákazníci chválí i tichý chod.

Velmi dobrá je konektivita zařízení. Tiskárna nabízí bezdrátový či mobilní tisk. Podporovány jsou různé aplikace včetně Mopria a Apple Air Print. K dispozici je LAN vstup i USB port či podpora NFC rozhraní. Pochválit je třeba i kvalitní dílenské zpracování a přehledný barevný dotykový LCD displej, který umožňuje komfortní nastavení kvality tisku. Vyšší cena je zákazníky považována za nevýhodu. Paradoxně jde jen o samostatnou tiskárnu, skener ani kopírka nejsou mezi funkcemi.

Recenze a zkušenosti s tiskárnou Brother HL-L3270CDW
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Volitelný barevný/černobílý tisk
Rychlý a tichý tisk
Jednoduchá nastavení tisku

Negatíva

Dodávaný toner s nižší výtěžností
Vyšší cena
Bez skeneru a funkce kopírování

Rychlost tisku: 24 str./min. (A4) ● Základní funkce: černobílý / barevný laserový tisk ● Paměť: 256 MB ● Rozlišení tisku: 2 400 x 600 DPI ● Připojení: USB 2.0, WiFi, NFC ● Formát papíru: A4, A5, A6, B5 ● Zásobník: 250 listů (vstup), 150 listů (výstup) ● Další funkce: automatický oboustranný tisk, AirPrint, Google Cloud Print, LCD displej

Fotogaléria


Prečítajte si

Hodnocení:
(80%)