Hurom H200 šnekový odšťavňovač – recenze

Vertikální odšťavňovač ovoce a zeleniny pracuje rychlostí 43 ot./min. Zaujme vysokou výtěžností a maximální efektivitou. Velká násypka umožňuje odšťavňovat i větší kusy ovoce, přístroj si ovoce sám nakrájí. Připravovat můžete také ořechová másla.

Publikované: 10.01.2022
Aktualizované: 31.03.2022
Obsah článku:

Hurom H200

Vertikální šnekový odšťavňovač s příkonem 200 W, 43 ot./min., objem nádoby na šťávu 400 ml.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Jedná se o prémiový model v segmentu šnekových odšťavňovačů. Využívá speciální mechanismus bez nutnosti používání nerezového sítka. V zátěži setrvá i více než 30 minut. Odšťavňuje nízkými otáčkami s vysokou výtěžností a minimem odpadu. Potraviny sám krájí a následně přesouvá do odšťavňovací komory. Zařízení je rovněž tiché a kompaktní.

Nakrájí, odšťáví a snadno se myje

Pokud potřebujete mít doma rychlý, výkonný a efektivní odšťavňovač a nevadí vám si za kvalitu připlatit, Hurom H200 můžeme jen doporučit. Příkonem 200 W a 43 ot./min. nijak zvlášť nezaujme, ale vysoká výtěžnost a maximální efektivita jsou rozhodně obdivuhodné. Motor navíc vydrží v zátěži více než půl hodiny, nepřehřívá se a je velmi tichý. Samotný mechanismus odšťavňování je technologicky nejvyšší třídou v daném segmentu. Hurom H200 je považován za revoluční novinku.

Hurom H200 recenze

Díky velké násypce můžete do horní komory vkládat velké kusy ovoce, nerezový nůž ovoce či zeleninu sám nakrájí a následně se potraviny z násypky přesunou do odšťavňovací komory, která se postará o extrakci šťáv. Použít jej můžete i k výrobě ořechového másla (arašídy, mandle…). Nevyužívá žádná nerezová sítka, jako například odšťavňovač Klarstein Fruitberry, která by se ucpávala. Množství dužiny, které přístroj propouští, určují dva štěrbinové filtry. Můžete tak regulovat, jak hustou šťávu vlastně chcete. Výpust má i systém AntiDrip. Integrovaná nádoba na šťávu má objem 400 ml. Ke kvalitě materiálů a údržbě nemáme výhrady. Demontáž je jednoduchá, rychlá a čištění nenáročné.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký výkon a maximální výtěžnost
Dokáže automaticky nakrájet potraviny
Jednoduché skládání a čištění (bez sítka)

Negatíva

Vysoká cena
Pozor na přezrálé potraviny (ucpávání)

Typ: vertikální šnekový odšťavňovač ● Příkon: 200 W ● Počet otáček: 43 ot./min. ● Objem nádoby na šťávu: 400 ml ● Průměr plnicího otvoru: - cm ● Hmotnost: 6,5 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(79.4%)