Blumfeldt Verdon zahradní krb – recenze

Krb Blumfeldt Verdon nabízí velký otevřený prostor pro oheň. Díky svému designu tento krb nejen silně hřeje, ale stává se také moderním a poutavým doplňkem na jakémkoli místě. Určitě ho však nedoporučujeme do domácnosti s malými dětmi.

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 30.11.2022
Obsah článku:

Blumfeldt Verdon

Zahradní krb z ocelového plechu, hmotnost 13 kg, rošt na uhlí v balení.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Konstrukce a stabilita

Zahradní krb Verdon je kompletně celý vyroben z ohnivzdorné oceli. K založení příjemného ohýnku v exteriéru lze použít uhlí, dřevo nebo dřevěné uhlí. Robustní základna zaručuje stabilitu a zajištění proti převrácení na zvoleném místě. Hmotnost sice dosahuje 13 kg, ale uvítali bychom, kdyby byla o něco vyšší. Za účelem pohodlného čištění je součástí balení nádoba na popel s příslušným roštem na dřevěné uhlí.

Blumfeldt Verdon recenze

Zkušenosti s Blumfeldt Verdon

Zahradní krb Verdon je opravdu extravagantní doplněk. Svým designem je zcela odlišný od ostatních recenzovaných modelů. Snadno se používá a spotřebitelé vyzdvihují dobrý komínový efekt. Hmotnost je opět výhodou i nevýhodou. Výrobci chválí široké otevřené ohniště, to však může být v určitých situacích nebezpečné.

Recenze a zkušenosti se zahradním krbem Blumfeldt Verdon
Zdroj: Electronic-star.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Příslušenství
Komínový efekt
Netradiční design

Negatíva

Horší stabilita v případě silného větru

Využití: krb ● Průměr: 43 cm ● Výška: 120 cm ● Hmotnost: 13 kg ● Materiál: ocelový plech ● Obsah balení: zahradní krb, nádoba na popel, rošt na uhlí, manuál


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)