Blumfeldt Flavius zahradní krb – recenze

Tato kamna jsou kompletně celá zhotovena z litiny odolné proti zlomení a pevné oceli, která poskytuje stabilitu. Dekorativní zahradní kamna Flavius vynikají starožitným designem. Ozdoby na povrchu v zářivém stříbřitém tónu designově podtrhují prostředí. Kulatá nádoba vám nabízí pohled na oheň z každé strany. Díky 90 cm vysokému komínu kouř rychle stoupá vzhůru, zatímco teplo z kamen je odváděno do okolí. Balení kromě krbu obsahuje mřížku na uhlí a pohrabáč.  

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 04.04.2024
Obsah článku:

Blumfeldt Flavius

Ocelový krb, hmotnost 20 kg, nelze ho použít jako gril ani udírnu.

Prohlédnout nejlepší nabídku

V podobné cenové kategorii, jako je krb Blumfeldt Hidalgo, se nachází i model Flavius. Hned na první pohled vás upoutá svým starožitným designem. S vkusným vnějškem nejenže prostor dostatečně ohřeje, ale také dodá hodinám stráveným venku jedinečnou atmosféru. Dekorativní ozdoby a povrch v zářivém stříbřitém tónu designově podtrhují prostředí.

Blumfeldt Flavius recenze

Masivní konstrukce

Model Blumfeldt Flavius ​​je využitelný pouze jako krb, jako gril či udírnu ho bohužel nevyužijete. Má vyšší hmotnost, a tak nabízí i větší stabilitu. Kamna jsou kompletně zhotovena z litiny odolné proti zlomení a pevné oceli. Stojí na třech masivních nožičkách. Jednoduše uvnitř kamen zapálíte uhlí, dřevo či dřevěné uhlí a teplo si můžete užívat dlouhé hodiny. Praktická větrací klapka na spodku pomáhá ohni rychle vzplanout. Kulatá nádoba na oheň umožňuje pohled na oheň v úhlu 360° a mřížka zároveň brání létání jisker. Díky 90 cm vysokému komínu kouř rychle stoupá vzhůru, zatímco teplo z kamen je šikovně rozváděno do okolí.

Zkušenosti s Blumfeldt Flavius

Pokud hledáte opravdu designový doplněk do své zahrady nebo na terasu, pak vám tento krb můžeme jen doporučit. Není mu co vytknout, jelikož má masivní konstrukci, dobrou stabilitu a je také bezpečný pro malé děti. Pro někoho může být nevýhodou fakt, že neumožňuje grilování. O teplo se však určitě postará a díky svému designu se stane středem pozornosti. Zákazníci mají podobný názor jako my. Vyzdvihují zpracování, design i využití.

Recenze a zkušenosti se zahradním krbem Blumfeldt Flavius
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Design
Masivní konstrukce
Stabilita

Negatíva

Vyšší cena

Využití: krb ● Průměr: 55 cm ● Výška: 140 cm ● Hmotnost: 20 kg ● Materiál: ocel ● Obsah balení: zahradní krb, mřížka na dřevěné uhlí, pohrabáč, manuál

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)