Klarstein Barett ostrůvková digestoř – recenze

Moderní a cenově dostupná ostrůvková digestoř s maximálním výkonem odsávání 560 m3/h je nejen výkonná, ale také zaujme designovým provedením. K pohlcování pachů z vaření využívá uhlíkové filtry, které jsou vyměnitelné. Výška zavěšení digestoře je nastavitelná. Integrováno je LED osvětlení a také disponuje funkcí časovače. Kromě ovládacího panelu lze odsavač par ovládat i pomocí dálkového ovladače. Pozitivem je kvalitní zpracování a několik barevných provedení.

Publikované: 10.08.2022
Aktualizované: 03.01.2023
Obsah článku:

Klarstein Barett

Ostrůvková digestoř s výkonem odsávání 560 m3/h, tři rychlosti, recirkulace.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Moderní ostrůvkový odsavač par s LED osvětlením a vysokým výkonem k odsávání par. Zajímavostí je „plovoucí“ konstrukce a zajímavý design. Disponuje možností ovládání několika rychlostních stupňů a dodáván je s dálkovým ovladačem.

Filtry s aktivním uhlím

Pokud vaší kuchyni dominuje ostrůvek, Klarstein Barett o průměru 35 cm může být velmi praktickým i estetickým doplňkem celé kuchyně. Jedná se o stropní odsavač par s bodovým uchycením nerezové desky. Výška zanesení je nastavitelná (max. 140 cm). Je nutné ho zapojit pomocí stropních kabelů, odsavač par nemá žádnou zástrčku. Celá digestoř váží 16,9 kg a je vyrobena z nerezové oceli. K dispozici budete mít tři výkonnostní stupně. V případě maximálního výkonu odsávání zvládne odsát 560 m3/h.

Klarstein Barett recenze

Prvotní tukový filtr z hliníku je vyjímatelný a snadno omyvatelný. Nechybí však ani uhlíkový filtr s aktivním uhlím k pohlcování pachů. I díky tomu je recirkulační režim velmi efektivní. Digestoř je navzdory svému průměru 35 cm vhodná i pro větší kuchyňské ostrůvky.

Integrované osvětlení a časovač

Ostrůvková digestoř Klarstein také nabízí dvě možnosti ovládání. Na samotné konstrukci se nacházejí tlačítka s malým digitálním displejem, který zobrazuje výkonnostní úroveň odtahu vzduchu. Na ovládacím panelu se nachází tlačítko pro LED osvětlení, které má intenzivní bílou barvu. Druhý způsob ovládání představuje dálkový ovladač, na který si snadno zvyknete. Zajímavostí je funkce 9minutového časovače, který můžete aktivovat například po dovaření, a digestoř se po uplynutí doby sama vypne.

Zkušenosti s Klarstein Barett

Moderní stropní digestoř Klarstein Barett je velmi oblíbeným modelem, důkazem jsou i pozitivní recenze ostatních zákazníků. Odsavač par je tichý a také dostatečně výkonný. Zákazníky těší integrované LED osvětlení a možnosti ovládání. V balení se kromě samotné digestoře nachází i montážní materiál, vrtací šablona na otvory, návod, zmíněný dálkový ovladač a také dva uhlíkové filtry.

Recenze a zkušenosti s ostrůvkovou digestoří Klarstein Barett
Zdroj: Klarstein.cz

Ostrůvková digestoř je designově zdařilým kouskem. Recirkulační režim je účinný díky uhlíkovým filtrům. Ty lze bez problému dokoupit u výrobce Klarstein. Tukový filtr z hliníku je omyvatelný. Funkce časovače má rovněž svůj význam. Z hlediska poměru k ceně se jedná o velmi dobrou koupi. Návod není v češtině, což je menší minus. Někteří zákazníci také avizovali, že rozmístění předvrtaných otvorů způsobuje to, že tlačítka digestoře jsou mírně natočená do strany, což však nepředstavuje žádný výrazný problém. Pokud hledáte podobný design, vhodnou alternativou je větší stropní digestoř Klarstein Skyfall Smart.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalitní provedení a moderní design
Silné LED osvětlení
Dálkové ovládání

Negatíva

Manuál není v češtině

Typ digestoře: ostrůvková ● Max. výkon odsávání: 560 m3/h ● Počet rychlostí: 3 ● Energetická třída: B ● Max. hlučnost: 55 dB ● Recirkulace: ano ● Šířka: 35 cm ● Výška: 38 cm ● Hmotnost: 16,9 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)