Dormeo Tatami Comfort doplňková matrace – recenze

Vrchní matrace Dormeo Tatami Comfort s nepromokavou a protiskluzovou úpravou je vhodná ke spaní na zemi. Model s tloušťkou 6 cm je vyrobený ze 3cm vrstvy pěny Ecocell a 3cm vrstvy mikrovláken Wellsleep. Potah s ošetřením CleanEffect je antibakteriální.

Publikované: 15.11.2021
Aktualizované: 27.03.2024
Obsah článku:

Dormeo Tatami Comfort

Vrchní matrace, tloušťka 6 cm, jádro: pěna Ecocell + mikrovlákna Wellsleep, ošetření CleanEffect.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Dormeo Tatami Comfort je vrchní matrace, kterou oceníte zejména při kempování nebo spánku na zemi. Má speciální nepromokavou a protiskluzovou úpravu, dobré izolační vlastnosti a antibakteriální ošetření CleanEffect. Je dostupná v 8 velikostních variantách a dodávaná s praktickým přenosným obalem.

Na podlahu i do stanu

Dormeo Tatami Comfort je inspirovaná japonskými podložkami tatami, které slouží ke spaní na podlaze. Tento model je proto vhodný pro ty, kteří chtějí matraci umístit přímo na zem, případně hledají pohodlný podklad do stanu. K takovému použití Tatami Comfort předurčuje i protiskluzová úprava na spodní straně a nepromokavé vlastnosti. Jedná se o 6 cm tlustou vrchní matraci Dormeo. K benefitům dále patří hygienické ošetření CleanEffect, které zabraňuje množení patogenů, což je při umístění matrace na zemi velmi důležité, dobrá skladnost a praktický přenosný obal, který je součástí dodávky.

Dormeo Tatami Comfort recenze

Vhodný aj pre chrbticu

Tatami Comfort není rozdělená na samostatné zóny, ale i přesto disponuje vcelku dobrými ortopedickými vlastnostmi. Při bolestech páteře či jiných částí pohybového aparátu je často doporučován právě spánek na rovném a pevném podkladu, dokonce i přímo na zemi. Jádro matrace je vyrobené ze 3cm vrstvy pěny Ecocell a 3cm vrstvy mikrovláken Wellsleep, na kterých se nachází dalších 50 mm pěny Ecocell.

Polyuretanová pěna Ecocell vytváří velmi dobrou oporu, je prodyšná a schopná se přizpůsobit tvarům těla. Mikrovlákna Wellsleep jsou příjemná na dotek a disponují výbornými izolačními vlastnostmi, které jsou při spánku na zemi alfou a omegou. Za zmínku stojí i možnost praní celé matrace, která je odolná proti sražení a schne enormně rychle.

Vrchný matrac Dormeo Tatami Comfort

Dormeo Tatami Comfort tloušťka

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi cenou a kvalitou
Nepromokavá a protiskluzová úprava
Antibakteriální vlastnosti a snadná údržba

Negatíva

Bez speciálních ortopedických vlastností

Typ = vrchní matrace ● Tloušťka = 6 cm ● Dostupné rozměry = 80 × 190, 80 × 200, 90 × 190, 90 × 200, 120 × 200, 140 × 200, 160 × 200 cm ● Jádro = polyuretanová pěna Ecocell + mikrovlákna Wellsleep ● Potah = polyester + polyuretanová pěna


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.4%)