Klarstein New Breeze Eco mobilní klimatizace – recenze

Model New Breeze Eco má chladicí výkon 2,9 kW a průtok vzduchu dosahuje 360 m3/h. Je vhodný do místnosti o rozloze maximálně 49 m2. Teplotu si můžete nastavit v rozmezí 16 až 30 °C. Nabízí čtyři různé režimy – chlazení, sušení, odvlhčování a automatický režim. Na výběr máte také tři úrovně ventilace. Nechybí funkce časovače a dálkový ovladač s rozsáhlými nastaveními. Za nevýhodu považujeme hlučnost

Publikované: 21.07.2022
Aktualizované: 17.07.2024
Obsah článku:

Klarstein New Breeze Eco

Chladicí výkon 2,9 kW, teploty od 16 do 30 °C, tři úrovně chlazení, na výběr je chlazení, sušení, odvlhčování a automatický režim, průtok vzduchu 360 m³/h.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Přejete si mít ve svém obytném prostoru či kanceláři v letních vedrech příjemný chládek? S tím vám pomůže i přenosný klimatizační systém Klarstein New Breeze Eco. Navzdory svému silnému výkonu je obzvláště energeticky efektivní a šetrný k životnímu prostředí. Zařízení má chladicí výkon 10 000 BTU/h, což je 2,9 kW, a dosahuje přesvědčivého průtoku vzduchu 360 m³/h. Navzdory výkonnosti je klimatizace zařazena do energetické třídy A+. Svými parametry se podobá předchozímu modelu Klarstein Metrobreeze Rom.

Klarstein New Breeze ECO recenze

Funkce, které nesmí chybět

Klimatizace využívá k chlazení pouze přírodní a ekologické chladivo R290. Na výběr máte čtyři různé režimy (automatický, chlazení, sušení neboli odvlhčování a ventilátor), jež zaručují větrání místnosti přizpůsobené situaci, kterou navíc doplňují tři úrovně ventilace. Automatická (horizontální) a manuální (vertikální) oscilace zajišťují, že chlad je rozprostřen po celé místnosti. V režimu chlazení si můžete nastavit teplotu od 16 °C do 30 °C. Toto rozpětí považujeme za dostatečné. Maximální hlučnost může dosáhnout 64 dB, což je poměrně rušivé. Avšak při nejnižším nastavení hluk dosahuje pouhých 48 dB. Zařízení nechybí ani časovač, se kterým si přesně stanovíte dobu zapnutí a vypnutí přístroje. Přístroj můžete ovládat pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení.

Zkušenosti s Klarstein New Breeze ECO

Spotřebitelé jsou dle pozitivních recenzí s výrobkem spokojení. Jednoduše se ovládá, má dostatečný výkon, a dokonce i WiFi připojení, tudíž ho lze ovládat i prostřednictvím aplikace v mobilu. Chod je i v tomto případě hlučnější, proto doporučujeme klimatizaci umístit do chodby nebo místnosti, kde vám větší hluk nebude vadit. Mřížky ke směrování vzduchu lze nastavit pouze manuálně.

Recenze a zkušenosti s mobilní klimatizací Klarstein New Breeze ECO
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká spotřeba energie
Rychlé chlazení
Jednoduché ovládání

Negatíva

Hlučnost

Chladicí výkon: 2,9 kW ● Maximální plocha k chlazení: 49 m2 ● Maximální průtok vzduchu: 360 m3/h ● Energ. třída chlazení: A+ ● Max. hlučnost: 64 dB ● Hmotnost: 36 kg ● Dálkové ovládání: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)