Concept CP2100 parní mop – recenze

Jednoduchý parní mop vhodný pro čištění tvrdých podlah i koberců s vysokým vlasem. Mop disponuje topným tělesem o příkonu 1 300 W a produkuje horkou páru. Množství horké páry lze regulovat ve třech úrovních. Po zapnutí je mop připraven k používání již za 30 sekund. Nedisponuje odnímatelnou ruční částí. V rámci příslušenství je dodáván s kobercovým kluzákem pro pohodlné používání na kobercích. Objem nádoby je 330 ml a doba provozu s párou 18 minut.

Publikované: 21.10.2022
Aktualizované: 28.03.2024
Obsah článku:

Concept CP2100

Parní mop s obdélníkovou hlavicí, příkon 1 300 W, doba ohřevu 30 s, doba provozu s párou 18 min., objem nádoby na vodu 330 ml, délka síťového kabelu 6 m.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Patří do kategorie levných parních mopů určených k čištění podlah i koberců. Disponuje dostatečným výkonem a produkujte horkou páru o teplotě 100 °C. Díky tomu dokáže eliminovat až 99% bakterií a roztočů. Parní čistič je vhodný do domácnosti pro alergiky. Díky obdélníkové hlavici se s ním velmi dobře manipuluje a dostane se i do rohů.

Parní mop na podlahy i koberce

Concept CP2100 za pomoci horké páry odstraňuje nečistoty a likviduje viry – bakterie. Přístroj topným tělesem o příkonu 1 300 W produkuje horkou páru s teplotou až 100 °C. Přestože se jedná o levnější model, rychlost ohřevu po zapnutí je jen 30 sekund. Na zahřáté vás upozorní praktická LED kontrolka.

Concept CP2100 recenze

Vyjímatelná nádobka na vodu má objem 330 ml. Provoz s produkcí horké páry je možný po dobu 18 minut. Intenzitu páry lze regulovat ve třech úrovních – nízká, střední, vysoká. Mop tak přizpůsobí míru dávkování páry během čištění. Součástí balení je standardní čistící textilie z mikrovlákna na podlahy. Díky kobercovému kluzáku lze mop používat i na koberce. Textilii lze prát v pračce.

Kvalitativní zpracování a ovládání

Při čištění párou není nutné používat žádné chemické přípravky. Parní mop je tak pro alergiky ideální a stejně tak pro domácnosti s dětmi, které si rády hrají na kobercích. Mop se snadno ovládá a dobře se s ním manipuluje. Napájecí kabel má délku 6 metrů, což je pro většinu spotřebitelů dostačující.

Parní mop Concept CP2100 recenze

Hlavice má obdélníkový tvar a průměr 21 cm a dobře se s ní manévruje díky pohyblivému kloubu. Bez problémů se dostanete také do rohů místnosti. Díky kluzáku se po koberci parní mop pohybuje plynule a provzdušňuje i koberce s vysokým vlasem. Kvalita zpracování plastových dílů je úměrná cena. Nelze však říci, že by mop působil přehnaně labilně.

Zkušenosti s Concept CP2100

V zásadě mopu nelze nic vytknout. V poměru ceny a výkonu nabízí optimální parametry. Nevýhodou je jen fakt, že nelze použít mop jako ruční parní čistič. Na druhé straně je za dostupnou cenu a čištění s ním je velmi jednoduché. Nádobka o objemu 330 ml je v dané kategorii dostatečná a doba provozu s horkou párou také. Spotřebitele těší, že parní mop lze používat i na kobercích díky dodávanému kluzáku.

Recenze a zkušenosti s parním mopem Concept CP2100
Zdroj: Alza.cz

Přímo na zařízení si lze nastavit intenzitu páry. Manipulace s mopem je jednoduchá. Kvalita zpracování na solidní úrovni. Mop je ideální pro tvrdé podlahy. Obdélníková hlavice disponuje textilií z mikrovlákna. Tu lze sundat a prát v pračce. Chemické prostředky není třeba při parním čištění používat. Teplota páry je až 100 °C. Doba zahřívání je přibližně 30 sekund, což je také skvělý parametr, kterým se mezi konkurencí neztratí.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vhodný na podlahy i koberce
Regulace intenzity páry
Dostupná pořizovací cena

Negatíva

Bez ručního parního čističe

Příkon: 1 300 W ● Doba ohřevu vody: 30 s ● Doba provozu s párou: 18 min. ● Objem nádoby na vodu: 330 ml ● Tvar hlavice: obdélník ● Integrovaný ruční parní čistič: ne ● Délka síťového kabelu: 6 m ● Hmotnost: 2,2 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)