Tesla SteamPower FX30 parní mop – recenze

Parní mop, který plní i funkci ručního parního vysavače. Příkon mopu je 1 300 W. Dávkování páry můžete plynule regulovat. Díky příslušenství lze parní mop používat i na koberce. Nádoba na vodu má 300 ml. Mop disponuje samostatnou nádobkou na čisticí prostředek nebo aroma na hlavici mopu. Hlavice má tvar trojúhelníku. Nahřívání trvá do 30 sekund.

Publikované: 25.01.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Tesla SteamPower FX30

Parní mop 2 v 1 s trojúhelníkovou hlavicí, příkon 1 300 W, doba ohřevu 25 s, objem nádoby na vodu činí 300 ml, délka síťového kabelu dosahuje 6 m.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pokud potřebujete přece jen něco víc než jen obyčejný parní mop, Tesla SteamPower FX30 je skvělou volbou. Kromě parní hlavice na podlahy máte k dispozici také odnímatelný ruční parní čistič se spoustou příslušenství. Objem nádobky na vodu činí 300 ml a rychlost ohřevu je rovněž dostatečná.

Integrovaný parní čistič a regulace páry

Po tomto modelu sáhnou především ti spotřebitelé, kteří nepotřebují multifunkční parní čistič, ale zároveň chtějí, aby dokázal mýt víc než jen podlahu. Tesla tyto kompromisy spojuje do jednoho. Parní mop s trojúhelníkovou hlavicí se postará o dezinfekci a čištění podlah, dlaždic nebo obkladů. Parní výkon mopu činí 1 300 W a teplota páry dosahuje hodnoty až 110 °C. Výrobce avizuje, že mop likviduje až 99,9 % bakterií a mikrobů. Mop je vybaven parním generátorem, který vodu v zásobníku o objemu 300 ml mění v páru. Množství páry můžete plynule regulovat otočným regulátorem. Výrobce neudává dobu provozu.

Tesla SteamPower FX30 recenze

Plusem je také fakt, že k odstranění mastnoty či extrémně zaschlých nečistot můžete použít čisticí prostředek. Avšak jen při mopování, nádobka na čisticí chemii má 180 ml a nachází se přímo na trojúhelníkové hlavici, odkud se prostředek dávkuje. Ruční parní čistič můžete použít k mytí oken, zrcadel, grilů, nábytku či jiného vybavení v domácnosti. Parní čistič generuje stejný výkon jako samotný mop. Doba ohřevu činí v průměru 25 až 30 sekund. Akční rádius parního mopu je průměrný, délka síťového kabelu je 6 metrů.

Kluzák na koberce i úhlová tryska

Tesla je dodávána s celou řadou příslušenství, včetně kluzáku na koberce. Čistit a dezinfikovat tak můžete i koberce s dlouhým či krátkým vlasem. V balení jsou rovněž 3 kusy náhradního návleku z mikrovlákna, úhlová tryska na těžko dostupná místa, malý i velký kulatý kartáč na čalounění, tryska s rozptylem, koncentrovaná tryska nebo okenní stěrka. Parní mop a parní čistič v jednom tak má velmi široké využití v celé domácnosti a na různých površích.

Zkušenosti s Tesla SteamPower FX30

Model parního mopu Tesla SteamPower FX30 představuje kombinaci praktického mopu a ručního parního čističe. Právě funkce 2 v 1 je vlastnost, kterou zákazníci hodnotí velmi kladně. Mop se velmi snadno obsluhuje a také potěší možnost plynulé regulace množství dávkované páry. Spotřebitelé si pochvalují i dodávané příslušenství. Na základě zkušeností můžeme konstatovat, že navzdory plastovému provedení spotřebitelé nehlásí žádná poškození. Parní mop má také velmi praktickou sklopnou rukojeť, což usnadňuje používání a hodí se i při uskladnění. Plusem je rovněž samostatná nádobka na čisticí prostředek.

Recenze a zkušenosti s parním mopem Tesla SteamPower FX30
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s parním mopem Tesla SteamPower FX30 na Mall
Zdroj: Mall.cz

Recenze a zkušenosti s parním mopem Tesla SteamPower FX30 na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

2 v 1 – ruční parní čistič
Množství dodávaného příslušenství
Regulace intenzity páry

Negatíva

Žádné

Příkon: 1 300 W ● Doba ohřevu vody: 25 s ● Doba provozu: - ● Objem nádoby na vodu: 300 ml ● Tvar hlavice: trojúhelníková ● Integrovaný ruční parní čistič: ano ● Délka síťového kabelu: 6 m ● Hmotnost: 2,3 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80%)