Katiesclub.online – recenze a zkušenosti se cvičebním programem

Jedná se o specifický tréninkový program na cvičení doma pro ženy. S prémiovým členstvím získává uživatel přístup k tréninkům s různým zaměřením – kondiční, silové, taneční (zumba) nebo intenzivní HIIT tréninky či tabata. Katiesclub.online disponuje také speciálními online kurzy, ke kterým můžete po zaplacení získat unikátní přístup.

Publikované: 24.05.2022
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Katiesclub.online

Kondiční, silové, taneční nebo intenzivní tréninky, unikátní online kurzy (trénink a instruktáž), bez nutričních plánů a jídelníčků.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Přehledné portfolio tréninků

Při registraci máte na výběr ze dvou možností. Na jinak velmi přehledné webové stránce si můžete na úvod zvolit registraci se 7denním bezplatným přístupem. Omezen je však na 10 tréninkových videí. Každé má délku 30 minut. Výběr tréninků je přehledně rozepsaný, obsahuje například tabatu, body styling, trénink středu těla (core), fitness trénink nebo zumbu. Za cenu měsíčního členství již získáte přístup ke všem tréninkovým videím po dobu 30 dnů. Členství se automaticky obnovuje, dokud se nerozhodnete, že už ho nepotřebujete.

Katiesclub.online cvičení na doma

V rámci prémiového členství získáte přehledné portfolio tréninků rozdělených do jednotlivých kategorií. Pozitivně vnímáme fakt, že tréninky jsou zaměřené nejen na výdrž, hubnutí a formování postavy, ale také na rozvoj síly, stability, flexibility, koordinace pohybu či v rámci pilates a jógy i na rovnováhu mysli. Tréninkový online program domácího cvičení obsahuje vysoce intenzivní intervalové tréninky, intenzivní HIIT a tréninky tabata, ale také taneční lekce, fitness zumbu, cvičení k posílení středu těla nebo vydatné kruhové tréninky se zaměřením na celé tělo. Jednotlivé lekce jsou očíslovány a označeny, vždy tak přesně víte, kterou lekci jste absolvovali. Každý typ tréninku si můžete rozvrhnout na jiný den a díky neomezenému přístupu můžete cvičit kdykoliv. V rámci tohoto online koučování však chybí prvek stravování, který není součástí členství.

Speciální online kurzy

V nabídce Katiesclub.online se nacházejí také unikátní online kurzy. Ty jsou zaměřeny na trénink i instruktáž. Orientovány jsou na konkrétní cíle a jejich úkolem je klientům ukázat něco navíc. Kurzy je nutné zakoupit a nejsou součástí placeného členství. Jedná se například o kurz pilates, kondiční kurzy nebo ladywork – shape me kurzy, které jsou určené ke komplexnímu procvičení těla, formování postavy a budování kondice. Unikátní online kurz se týká i redukce hmotnosti a zpevnění tuku. Obsahuje kondičně-silové tréninky rozepsané týden po týdnu. Klienti tak mají jasnou navigaci a vědí, jak k tréninku přistupovat, jakou intenzitu a zátěž zvolit. Tým je tvořen trenéry, kteří se specializují na jednotlivé oblasti fitness.

Výhody a nevýhody Katiesclub.online

Katiesclub.online je v zásadě velmi intuitivním online tréninkovým programem, který klientům nabízí široké portfolio tréninkových videí a obsahu k dosahování fitness cílů. Velmi pozitivně hodnotíme kategorizaci tréninků a strukturování cviků. Chybí však nutriční plány nebo jídelníčky. Premium členstvím získáte kromě kondičně-silových tréninků také tréninková videa s power jógou, zumbou, cviky na posílení středu těla nebo vysoce intenzivními HIIT tréninky či tabatou. Přítomny jsou také samostatné online kurzy, které jsou pro klienty dobrým způsobem, jak v tréninku pokročit.

Katiesclub.online zkušenosti a recenze

Tréninky mužů a žen se z hlediska hubnutí či zlepšování kondice příliš neliší, ale při nabírání svalů, budování síly a formování postavy mají svá specifika. V tomto případě jsou tréninkové programy orientovány spíše na ženské publikum, což však nelze považovat za výrazné minus. Komplexně je cvičební program Katiesclub.online vhodný pro začátečníky i pokročilé.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Přehledná kategorizace tréninků
Ucelené tréninkové jednotky
Speciální online kurzy + detailní instruktáž

Negatíva

Zaměřené hlavně na ženy
Bez jídelníčků


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)