Fitshaker.cz – recenze a zkušenosti se cvičebním programem

Fitshaker je webový portál orientující se na fitness a zdravý životní styl. Svým klientům poskytuje kompletní tréninková videa s různým zaměřením. Trénink lze provádět v absolutním pohodlí domova. V rámci členství máte možnost cvičit na základě řady podrobných videí. Vybrat si tak můžete tréninkový plán na míru, který vám zaručí dosažení svého cíle.

Publikované: 24.05.2022
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Fitshaker.cz

Různé tréninkové programy (HIIT, tabata, kruhové tréninky, aerobik, jóga, pilates atd.), avšak zaměřené především na ženy, speciální výzvy, k dispozici je 20 profesionálních trenérů a trenérek.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pilates, meditace, jóga i cihličky na břiše

S registrací a členstvím na portálu Fitshaker získáte přístup k široké škále tréninkových videí. Cvičit můžete kdykoli a kdekoli. Trénink si můžete bez problémů přizpůsobit a lze se poradit i s řadou instruktorů, kteří jsou klientům k dispozici. Právě široké portfolio tréninkových videí umožňuje klientům vybrat si z toho, na co chtějí při tréninku cílit. Už při registraci si vybíráte aktuální cíl, kterého chcete dosáhnout – zhubnout, formovat postavu, budovat svaly nebo se naučit meditovat. Obrovskou výhodou je, že si tréninky můžete dokonale vyfiltrovat. Na základě filtrů si můžete vyselektovat, jaký typ tréninku hledáte, jaká délka tréninku je pro vás ideální, nebo dokonce to, jestli potřebujete při tréninku nějaké pomůcky.

Fitshaker.cz jak začít cvičit

Musíme však konstatovat, že tréninkové plány jsou z velké části orientovány spíše na ženy. Cviky lze však aplikovat na obě pohlaví. V rámci nabídky online tréninkových videí si můžete vybrat tréninkový program kruhových tréninků nebo cvičební program pro pokročilé Master pack. Vyrýsovat křivky můžete s tréninkovým programem Sexy body, který obsahuje velké množství videí k procvičení celého těla. V rámci tréninků nechybí videa o strečinku či správném dýchání. Speciální publikum mohou mít instruktáže meditace, jógy, aerobiku nebo pilates. K vysoce intenzivním tréninkům slouží tréninkové techniky HIIT nebo tabata. Se speciálními online tréninky budou spokojené i maminky po porodu (Mommy Fitness). Na webové stránce jsou videa dobře kategorizovaná a spolu s doporučeními odborníků si můžete zvolit to, co vám vyhovuje nejvíce.

Speciální výzvy a živé přenosy

V rámci členství Fitshaker máte k dispozici také široký repertoár speciálních cvičení s konkrétním zaměřením, například na vršek těla, podporu sexuální energie, tvarování hýždí a stehen, případně můžete zkusit nejlepší cviky na břicho. Absolvovat můžete také unikátní výzvy navržené odborníky a trenéry, například výzvu Do plavek, Harmonie těla a ducha nebo se můžete vrátit i k Novoroční výzvě.

Fitshaker.cz srovnání s fitkem

Zajímavostí jsou živé přenosy. Každý týden můžete absolvovat hodinový online trénink živě přímo s trenérem/trenérkou. Live tréninky jsou vždy oznámené předem a zaměřené na procvičení konkrétních partií těla s konkrétním instruktorem. Fitshaker má tréninková videa s více než 20 profesionálními instruktory, jako je například Jan Caha, Zora Czoborová, Matej Olejár, Fredy Aysi nebo Veronika Jandová. V rámci blogu máte možnost seznámit se také s fitness recepty, výběrem oblečení na fitness a dalším pestrým obsahem ze světa fitness. Nechybí ani speciální výzvy, kterých se můžete zúčastnit prostřednictvím vlastního progresu. Můžete se také zapojit do soutěže o různé hodnotné ceny.

Výhody a nevýhody Fitshaker.sk

Portál poskytuje uživatelům širokou škálu možností tréninku v domácím prostředí. Na úvod je třeba konstatovat, že větší množství tréninků je koncipováno spíše pro ženy, ale určitě lze cviky aplikovat i na muže. Po registraci, zaplacení členství a stanovení cílů máte k dispozici velkou databázi videí. Fitshaker tak v rámci členství nabízí komplexní trénink celého těla a v rámci meditace, pilates či jógy dokážete perfektně posílit i ducha. V rámci tréninků se instruktoři orientují i ​​na mobilitu a flexibilitu lidského těla. Nechybí možnost odborných rad od profesionálů. K dispozici je více než 20 profesionálních trenérů (instruktorů), kteří vám ochotně poradí. Výhodou je tak individuální přístup.

Fitshaker.cz výhody

K databázi videí máte přístup kdykoli. Můžete také absolvovat speciální výzvy nebo se zúčastnit online tréninků, které jsou vysílány živě přímo pro členy komunity. Na své si přijdou začátečníci i pokročilí. Z našeho pohledu však chybí větší množství silových tréninků pro muže. Programy na cvičení doma Fitshaker jsou orientovány spíše na hubnutí, spalování kalorií, tvarování postavy a zlepšování kondice. Ženy potěší také tréninkové programy pro těhotné nebo cviky po porodu.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Skvělá orientace na webu
Obrovská databáze videí
Podrobné instruktáže

Negatíva

Orientované spíše na ženy
Absence většího množství silových tréninků


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(79.4%)