Instagym.sk – recenze a zkušenosti se cvičebním programem

Instagym.sk funguje na principu měsíčního členství, kterým získáte přístup k databázi tréninkových videí. K dispozici máte nejen tréninková videa online, ale také ke každému cíli získáte kompletní jídelníček. Po registraci získáte na 14 dní bezplatný přístup a můžete si tak vyzkoušet, zda vám dynamika a průběh tréninků vyhovují.

Publikované: 24.05.2022
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Instagym.sk

Princip měsíčního členství, neomezený přístup k databázi videí, kompletní jídelníček, online tréninkové programy rozdělené do kategorií.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Tréninková videa a jídelníček

Členstvím v Instagym získáváte neomezený přístup k databázi videí, ke všem online cvičením a tréninkům. Dohromady máte možnost vybírat z více než 150 tréninků, přičemž obsah neustále přibývá. Stačí vědět, jaký máte cíl. Trenéři a odborníci online tréninkové programy intuitivně rozdělili do jednotlivých kategorií, ze kterých je hned zřejmé, jaký je jejich cíl. Ke snížení hmotnosti je zde program Zahoď kila, cvičení doma pro ženy i muže s cílem spálit kalorie a dosáhnout poklesu hmotnosti. Ke zpevnění svalů a tvarování postavy je tu program Sexy tělo. S online tréninkovým programem Dej se do formy zase budete pracovat na své tělesné kondici.

Instagym.sk cvičení na doma

Pro muže je zde vyčleněn samostatný tréninkový program. Tréninkový plán na cvičení doma pro muže je zaměřen na nabírání síly. Páry potěší videa s párovými cvičeními a na své si přijdou i klienti, kteří chtějí zlepšit flexibilitu a hybnost končetin – k dispozici jsou tréninková videa jógy a pilates s instruktáží. Instagym tak komplexně pokrývá trénink celého těla. Velice ho doporučujeme pro začátečníky, ale na své si mezi tréninky přijdou i pokročilejší cvičenci. Obrovskou výhodou je, že máte k dispozici konkrétní jídelníčky a nutriční plány, které obsahují více než 200 receptů. O obsah a procvičování cviků se stará tým odborníků – fitness trenéři, instruktoři, výživoví poradci nebo fyzioterapeuti.

FIT Campy a odborný prístup

Typy tréninků se liší samotným charakterem. V rámci programů nechybí rozcvička či strečink. Cvičení jsou buď pro začátečníky více instruktážní, statičtější, nebo naopak dynamická a vysoce intenzivní – HIIT či tabata. Videa obsahují velmi detailní instruktáže odborníků. Motivací pro vás mohou být různé výzvy, například Do léta fit s Instagymem, která obsahuje každodenní tréninková videa (30 minut denně) s cílem pomoci vám vytvarovat postavu do plavek.

Za specifický obsah považujeme FIT CAMPY, které jsou organizovány po celém Slovensku, ale vycestovat lze i do světa, a to za doprovodu odborníků na trénink i cestovní ruch. Členstvím získáváte určité výhody a kromě online tréninků, které si odcvičíte v obýváku, se můžete zúčastnit těchto akcí a cvičit se skutečnými odborníky i fyzicky. Do fitness kempu se můžete přihlásit přímo na stránce. Jsou zaměřené na různé druhy tréninků – na jógu a pilates, další na silová či kondiční cvičení.

Výhody a nevýhody Instagym.sk

Tréninkový plán na hubnutí, tréninkový plán na doma pro muže s cílem nárůstu síly nebo posilovací cviky ke zpevnění svalstva. Členstvím v Instagym máte možnost všechny tyto tréninky vyzkoušet a dosáhnout stanovených cílů. Členství zahrnuje kromě tréninkových videí také jídelníčky a nutriční plány, které obsahují dohromady více než 200 receptů. Zakoupit si lze měsíční, šestiměsíční nebo roční členství, přičemž při dlouhodobějším členství máte zvýhodněnou cenu za každý jeden měsíc. Pokud nevíte, jestli vám tato forma online tréninků na doma bude vyhovovat, potěší vás, že Instagym nabízí možnost 14denního bezplatného přístupu.

Instagym.sk programy

Webový portál má vlastní blog, který obsahuje volně přístupný obsah týkající se především fitness receptů, ale také rad a doporučení trenérů a výživových poradců. Orientace na webu je jednoduchá a pozitivní jsou i reference řady spokojených klientů. Instagym doporučujeme také začátečníkům, kteří chtějí získat návyky a začít se držet zdravého životního stylu a přitom mít cíl, kterého dokážou dosáhnout.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kompletní jídelníčky pro každý cíl
Zkušební doba na 14 dní zadarmo
Jasné rozdělení tréninkových programů

Negatíva

Žádné


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.2%)