Jany Landl – recenze a zkušenosti se cvičebním programem

Jedná se o online tréninkový program profesionálního fitness trenéra Janyho Landla a dalších trenérů. K dispozici jsou celkem dva typy online tréninkových plánů – program Live a program Live+. Za měsíční členství dostává uživatel každý den nové tréninkové video. Všechna videa jsou dostupná v archivu, a k oblíbeným tréninkům se tak můžete vždy vracet.

Publikované: 24.05.2022
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Janylandl.sk

2 programy: Live, Live+, každý den nové video / nový trénink, přístup k archivu videí, jídelníčky, komunita Live Family.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Tréninkové programy Live a Live+

Oba tréninkové programy jsou vhodné k domácímu cvičení pro ženy i muže, pro pokročilé i začátečníky. Tréninky jsou zaměřeny na hubnutí, ale také na formování postavy, zlepšení kondice a celkově změnu životního stylu. Přístup k programům je založen na principu měsíčního členství, přičemž je možné členství kdykoli deaktivovat a následně po měsíci již nebudete dostávat žádná nová tréninková videa a zůstane vám přístupný jen váš archiv. Hlavním aktérem je profesionální fitness trenér Jany Landl, který v rámci programů Live (levnější) a Live+ (dražší) kombinuje různé kondiční (body fight) nebo silové (body pump) tréninky. Zaměřují se také na mobilitu (body stretch), intenzivní kardio (body cardio), tabatu (vysoce intenzivní trénink), ale také jógu či meditaci. Většinou jde o procvičování celého těla – full body, ale odlišné je právě zaměření.

Janylandl.sk tréninkové programy

Nejde tudíž o klasické schéma rozdělených tréninkových videí výlučně podle partie. Cvičení jsou spíše komplexní. Videa se nacházejí v archivu, můžete si tak zacvičit kdykoli a kdekoli. Online tréninkový program Live je založen na měsíčním členství, kdy dostáváte každý den nový trénink. Každý týden je skladba tréninků úplně jiná. Výhodou je tedy to, že nehrozí žádný stereotyp. Délka trvání tréninků je různá. Každý den v 8.30 jde trénink živě, často i za asistence různých hostů. Kromě hlavního trenéra předcvičují i ​​jiní trenéři a trenérky (Zora Czoborová, Lucia Mokráňová a další). Tréninkový online program Live+ se odlišuje tím, že kromě přísunu vždy nových tréninků máte každý měsíc přístup i k novým jídelníčkům v režii Alice Andrášikové. Jídelníček máte vždy vypracován na míru a vždy jsou veganské/vegetariánské.

Přísun motivace, výzvy a Live přeměna

Tréninková videa jsou velmi dynamická a mají i silný motivační charakter. Tréninky zvládne opravdu každý a zároveň je snadné se zorientovat v nabídce tréninků podle náročnosti. Uživatele může motivovat také speciální program Live proměna. Do tohoto programu se můžete zapojit po registraci do programu Live nebo Live+. Stačí nahrát do profilu 3 fotky s viditelným datem. Výzva trvá 12 týdnů, následně uživatel publikuje další 3 fotky a může pozorovat svůj progres. Zároveň se můžete zapojit do soutěže o hodnotné ceny a vyhrát, jestliže vás odborná komise vybere.

Live proměna je tak velmi efektivním způsobem motivace. Zároveň se stáváte členem komunity Live Family, což je uzavřená skupina na Facebooku, kde máte možnost komunikovat s ostatními účastníky programu. Dostáváte tipy na přípravu různých jídel, rady, a dokonce se v rámci programů může zúčastnit live workoutů či live vaření právě s výživovou poradkyní Alicí Andrášikovou. V každém případě jsou online tréninkové programy velmi interaktivní, což je velkou výhodou především pro začátečníky.

Výhody a nevýhody Janylandl.sk

Online tréninkové programy Live i Live+ jsou doprovázeny vysokou mírou interaktivity, tréninky jsou dynamicky orientované primárně na posílení svalstva a hubnutí. Ihned po registraci a zakoupení členství máte k dispozici každý den nový trénink. Skladba tréninků je vždy unikátní, což přidává na autentičnosti a interaktivitě. Každý trénink je specifický svým zaměřením. Kromě hlavního trenéra jsou součástí i jiní trenéři a trenérky, kteří procvičují speciální partie nebo se orientují na odlišné typy tréninků. Výhodou programu Live+ je to, že máte každý měsíc k dispozici jídelníček na míru. Jídelníčky jsou pouze veganské nebo vegetariánské.

Janylandl.sk výhody

Stáváte se součástí komunity Live Family a můžete tak komunikovat s ostatními členy a čerpat z jejich zkušeností. Koncept tréninků je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Na své si přijdou lidé, kteří chtějí zhubnout do plavek, ale také ti, kteří chtějí nabrat nějaké svaly či zlepšit svoji kondici. Tréninky mají různou délku trvání a míru intenzity. Můžete si tak vybrat to, co vám vyhovuje – kondiční, silové, spalovací, formovací tréninky, jógu nebo meditaci. Specifikem je i program Live proměny, který dokáže velmi efektivně motivovat klienty na cestě za zlepšením životního stylu. Uživatelé tréninky hodnotí velmi pozitivně a oceňují i ​​motivační přístup trenéra/trenérů, což je při tréninku na dálku velmi cenné.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Systém tréninkových videí
Přísun motivace – interaktivita
Veganské a vegetariánské jídelníčky

Negatíva

Bez výhrad


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)