Gymbee.cz – recenze a zkušenosti se cvičebním programem

Součástí tohoto cvičebního programu je několik typů tréninků. Gymbee má v nabídce základní, měsíční nebo víceměsíční členství. Pozitivem je také zvýhodněná nabídka, kdy máte k dispozici přístup k tréninkům na prvních 14 dní zdarma. Portfolio tréninků je rozděleno podle zaměření a obsahuje také speciální tréninkové instruktáže a informační videa o stravě, výživě nebo spánku.

Publikované: 24.05.2022
Aktualizované: 11.09.2023
Obsah článku:

Gymbee.cz

Cvičení na hubnutí, zdravotní cvičení, kurz sebeobrany či meditační a dechová cvičení, měsíční nebo víceměsíční členství, videa rozdělená podle doby trvání, náročnosti nebo partie, kterou chcete procvičovat.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Fitness program nebo do formy po porodu

Chcete-li budovat svaly nebo zhubnout, fitness cviky jsou určitě jedna z možností. Jedná se o jednu z nejpreferovanějších kategorií v rámci členství tréninkového programu Gymbee. Tréninky jsou vhodné pro ženy i muže. Mezi tréninkovými videi je také informační obsah týkající se stravy, spánku nebo strečinku. Páry potěší také unikátní lekce párového cvičení a nechybí ani kardio. Videa můžete vybírat podle doby trvání, náročnosti nebo podle partie, kterou chcete prioritně procvičovat. U některých cviků budete potřebovat náčiní. Hubnutí a nabírání svalů však nejsou jedinými účely cvičení.

Gymbee.cz cvičení na doma

Ženy jistě ocení speciální cviky, které posílí pánevní dno nebo se postarají o to, aby měly bříško po porodu jako před ním. Je třeba zmínit speciální videa se zdravotními cvičeními, kde instruktoři – fyzioterapeuti krok za krokem vysvětlují postupy, jak docílit pozitivních účinků speciálními cviky. V nabídce jsou dokonce videa týkající se správného sedu, procvičování bederních svalů, masáže předloktí či chodidel. Přítomen je dokonce i SOS kurz první pomoci. Díky lekcím zaměřeným na mobilizaci se také dozvíte to, jak optimálně aktivovat svalstvo před každým tréninkem. Můžete se tak vyhnout nepříjemným zraněním.

Sebeobrana, meditace i jóga

Unikátním obsahem, který online trénink Gymbee uživatelům přináší, je kurz sebeobrany. Díky tomu tak získáte základy, které mohou být cenné v kritických okamžicích fyzické inzultace. V programu se také dozvíte více o stravování a správném poměru sacharidů, tuků a bílkovin v jídlech během dne. Speciální pozornost autoři tréninkového programu věnovali také relaxačním cvičením a meditaci, které jsou v tréninku součástí vyrovnanosti těla a ducha. Dozvíte se tak, jak začít s meditací. Meditační videa či dechová cvičení vám mohou pomoci k vyšší produktivitě při tréninku i v práci. Za účelem flexibility končetin si můžete dopřát půlhodinové až hodinové lekce power jógy či speciální hatha flow jógy.

Výhody a nevýhody Gymbee.cz

Online platforma portálu Gymbee.cz nabízí jednoduchou orientaci na webu. Všechny informace se nacházejí již na samotné úvodní stránce. Za drobnou nevýhodu lze považovat absenci náhledových videí. Ta si však lze prohlédnout po aktivování 14denního bezplatného členství. Pro získání přístupu je důležitá registrace a následný výběr členství. Po zaplacení již získáte přístup ke všem tréninkovým a instruktážním videím. K dispozici jsou cvičení na doma pro ženy i muže. Druhou možností je zakoupení poukazu s omezeným členstvím (1–3 měsíce) u externího prodejce. Takovýto poukaz disponuje speciálním kódem, který stačí zadat při registraci, a následně po potvrzení můžete začít okamžitě s tréninkem.

Gymbee.cz členství

Komplexně je cvičební program od Gymbee.cz zárukou spokojenosti. Na výběr máte tréninky fitness, které vás dostanou do formy a dokážete s nimi nabrat svaly či zhubnout. Za nevídaný, ale kvalitní obsah lze považovat instruktážní videa sebeobrany. V rámci tréninkových videí naleznete také obsah týkající se stravování. Velmi chválíme zdravotní cvičení, která jsou prováděna fyzioterapeuty, nebo cviky pro lepší mobilitu. Gymbee vám ukáže také to, jak na meditaci či jógu. Efektivně si můžete vybrat z kratších nebo delších tréninků a řídit si tak dobu tréninku a jeho náročnost. Naleznete zde cviky pro začátečníky i pokročilé. Abyste si tréninkový program online vychutnali, budete potřebovat jen přístup k internetu a telefon, tablet či notebook.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kurz sebeobrany
Široká nabídka tréninků a instruktáží
Zdravotní cvičení i meditace

Negatíva

Horší orientace na webu


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.2%)