Delimano Joy sušička ovoce – recenze

Patrová sušička Delimano Joy je vhodná k sušení ovoce, zeleniny, masa, ryb, a dokonce i chleba. Má nižší výkon, ale suší rovnoměrně. K dispozici je pět nastavitelných plátů a regulovatelný termostat s teplotou od 35 do 70 stupňů Celsia. Potěší přijatelná cena.

Publikované: 08.06.2022
Aktualizované: 31.08.2023
Obsah článku:

Delimano Joy

Kruhová sušička ovoce s 5 pláty, příkon 240 W, regulace teploty, nastavitelná výška plátů.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výhody produktu

Na sušičce Delimano Joy nás potěšila snadnost použití. Není zde nic zbytečného, co by ovládání a manipulaci komplikovalo. Sušička se ovládá pomocí otočného kolečka. K dispozici je pět sušících plátů, které lze rozložit a poté mýt v myčce nádobí. Oceňujeme, že pláty mají nastavitelnou výšku patra od 1,5 do 2,8 cm, díky čemuž jsme si sušičku uměli upravit podle toho, jakou surovinu jsme právě sušili.

Delimano Joy recenze

Nechybí zde regulovatelný termostat, přičemž k dispozici je teplota od 35 do 70 stupňů Celsia. Některé konkurenční sušičky nabízejí větší teplotní rozsah, ale během testu jsme nepostřehli, že by nás tento rozsah omezoval. Potraviny byly usušeny rovnoměrně a kvalitně, díky čemuž si uchovaly svoji výživovou hodnotu.

Sušička velmi dobře obstála při sušení různých surovin. Bez problémů lze sušit více druhů ovoce najednou. Kromě ovoce se hodí také k sušení zeleniny, koření, bylinek a dalších potravin. Za plusy vnímáme také tichý chod a nízkou spotřebu energie.

Nevýhody produktu

Přestože sušička má regulovatelnou teplotu, občas nám chyběly automatické programy, které by sušení ještě více usnadnily. I když se sušička jednoduše ovládá, hodil by se zde alespoň malý LCD displej, který by nás informoval o nastavené teplotě.

Sušička potravin Delimano Joy recenze

Sušička má kompaktní rozměry, ale místo kulatého tvaru bychom uvítali raději hranatý. Vzhledem k nižšímu příkonu, který se pohybuje od 200 do 240 W, je sušení ovoce pomalejší. Zklamáním pro nás byla absence časovače.

Parametry

Příkon240 W
Automatické programyne
Časovačano
Regulace teplotyano
Teplotní rozsah35 až 70 °C
Počet sušících plátů5
Nastavitelné plátyano
Rozložitelná konstrukceano
LCD displejne

Zkušenosti s Delimano Joy

Uživatelé se se zkušenostmi se sušičkou Delimano Joy příliš nepodělili. Ti, kdo vyjádřili svůj názor, vyzdvihli, že je to užitečný pomocník pro uchovávání ovoce a zeleniny. Ocenili regulaci teploty a možnost používání pro sušení více druhů surovin. Na negativní reakci jsme nenarazili.

Zkušenosti se sušičkou potravin Delimano Joy
Zdroj: Topshop.sk

Alternativy

Delimano Joy je levná sušička s možností mytí v myčce na nádobí, což usnadňuje její údržbu po použití. Chybí jí ale časovač a také automatické programy. Pokud vám na těchto funkcích záleží, časovač nabízí například Klarstein Bananarama a automatické programy zase Klarstein Florida Jerky. Levnou alternativou k této sušičce je i Sencor SFD 790WH, který navíc nabízí kontrolku provozu či ochranu proti přehřátí. Podobně jednoduché ovládání jako má Delimano Joy nabízí také ETA 5301 90000.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká pořizovací cena
Výškově nastavitelné pláty
Regulace teploty od 35 do 70 °C
Možnost mytí v myčce nádobí

Negatíva

Bez automatických programů
Absence časovače
Nižší výkon (200–240 W)

Počet plátů: 5 ● Příkon: 240 W ● Časovač: ne ● Displej: ne ● Materiál: plast ● Regulace teploty: ano ● Nastavitelná výška plátů: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.6%)